Паркетна дошка червоне дерево

Паркетна дошка зробить інтер'єр дизайнерським. Червоне дерево високо цінується серед знавців. Це дорогі, благородні породи, які відрізняються не лише красою деревини, а й міцністю та довговічністю. Такий матеріал стійкий до гниття, комах, перепадів температур.

Сучасні виробники роблять паркет червоне дерево з таких порід, як дуб, махагон, мербау, ясен, клен, горіх. Використовуються традиційна та екзотична для наших широт деревина. Про експлуатаційні якості червоного паркету варто судити по породі дерева, з якого виготовлена дошка. Кожен вид має свої унікальні властивості, які підійдуть для певних умов.

Червоний паркет із дуба

Популярним матеріалом для виготовлення паркету є дерево. Це звичний матеріал для України. Перевагою дубових паркетних дощок є надійність. Це одне з найтвердіших покриттів для підлоги. За матеріалом легко доглядати, він вибагливий. Дубовий паркет відрізняється красою та довговічністю.

Паркет із червоного дерева

Мербау вважається класичною породою, що дає гарну деревину червоного відтінку. Матеріал стійкий до пошкоджень. Унікальні властивості паркетної дошки із мербау — просочування оліями, дароване самою природою. Завдяки цьому матеріал не боїться високої вологості. Таку підлогу можна сміливо використовувати для терас та інших майданчиків на відкритому повітрі.

Де купити паркет із червоного дерева в Україні?

Підібрати шляхетне покриття для підлоги ви завжди зможете в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору».  Червоні паркетні дошки представлені в багатій палітрі: від світлих до насичених темних відтінків. Тона варто підбирати відповідно до вимог інтер'єру. Насичений червоний відтінок може бути окремим дизайнерським штрихом, який розкриває красу приміщення.

Читати все