Плінтус є завершенням укладання будь-якого покриття підлоги, при цьому він відіграє роль не просто декору, а й захищає простір між стінами та підлогою від попадання бруду, а також служить для приховання різних дротів.

Види плінтуса

Зазвичай плінтус ділять на кілька основних видів:

  • дерев'яний чи шпонований;
  • пластиковий;
  • алюмінієвий.

Купити плінтус підлоги можна вибравши його за каталогом сайту нашої компанії. Плінтус можна купити у будь-якій кількості, при цьому до нього буде запропоновано повний комплект допоміжних матеріалів. Сучасні плінтуси мають такий профіль, що під ними можна сховати комунікаційні дроти, вбудувати розетки та вимикачі. Це надає кімнаті особливої естетичності та сучасності.

Шпонований плінтус

Шпонований плінтус представлений різними виробниками. Він виготовлений або з дерева або покритий дерев'яним шпоном, таких порід дерев, як сосна, ялина. Такі плінтуси хоч і дорожчі за пластикові, але мають більшу екологічну безпеку.

Основним мінусом є гігроскопічність, він втрачає свій вигляд від вологи. Однак нині шпонований плінтус покривається кількома шарами лаку з затверджувачем, що підвищує термін його служби. Колір плінтуса може змінюватись так само за допомогою різних порід дерев і лаку, від світлого до темного. У лаку відсутні важкі метали та формальдегіди.

Пластиковий плінтус

плінтус напольний

Плінтус пластиковий виграє в порівнянні з дерев'яними цінами. Плінтус із пластику практичний, легко монтується і може мати усіляку кольорову гаму. За ним набагато простіше доглядати і він не боїться вологи.

Пластиковий плінтус використовується для кріплення всіх покриттів для підлоги, від дерева, ламінату до ковроліну. Для його кріплення використовуються шурупи, які дозволяють плінтус легко демонтувати або спеціальний контактний клей. В даний час найбільш затребуваним є пластиковий плінтус із жорсткого полівінілхлориду з кабель-каналом, який легко ховає всі дроти.

Різновидом пластикового плінтуса є жолобник або стельовий плінтус, застосування якого надає кімнаті завершеності та акуратності. Плінтус каннелюрного профілю рекомендований при укладанні лінолеуму в приміщеннях, де дотримується підвищена чистота.

У будинках нестандартної форми, закруглених або овальних, пластиковий плінтус замінить плінтусна стрічка, що має гнучкість. Вона ж підійде для кріплення та оформлення покриттів біля колон.

Магазин «Світ підлоги та Декору» запропонує покупцеві всілякі види плінтусів, їх комплектуючі, провідні фахівці проконсультують з питань, що цікавлять.

Читати все