Вибілена паркетна дошка

Одним із критеріїв вибору паркету дошки є вибір відтінку. Вибілена паркетна дошка виглядає в інтер'єрі цікаво та вишукано. Перед покупкою варто розуміти, яку стилістику планується втілити в кімнаті, щоб покриття для підлоги виглядало гармонійно.

Для якого інтер'єру підходить вибілена паркетна дошка?

Паркетну дошку вибілених відтінків одержують із натуральних порід дерев. У природі немає ідеально білої деревини, тому виробники використовують спеціальні склади, змінюють колір. Закріплюється колір лаком чи олією. В одних колекціях досягається ідеальний білий відтінок, в інших — зустрічаються поєднання від холодних біло-сірих кольорів тонів до теплих кремових.

У яких випадках варто купити вибілений паркет:

  • якщо планується створити інтер'єр приміщення у стилі мінімалізм, кантрі, шебі-шик, еко чи скандинавський;
  • для невеликих приміщень, де потрібно візуально розширити простір;
  • якщо в кімнаті потрібно більше світла, особливо у випадку з північною стороною будинку;
  • для інтер'єрів у світлих відтінках або якщо потрібно відчуття легкості простору.

Популярна вибілена паркетна дошка з дуба та клена. В інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» ви знайдете покриття з гевеї та ясеня.

Де купити недорого вибілений паркет у Києві?

Ціни на паркетну дошку значно вищі, ніж на інші покриття для підлоги. Така вартість виправдана натуральним матеріалом, високою якістю та благородством продукту.

Недорога вибілена паркетна дошка представлена в українських виробників. Доступні ціни на продукцію естонських, польських брендів. На вартість впливає вибір деревини та товщина покриття. Великий вибір колекцій паркету світлих відтінків в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору».

Читати все