Світло-коричнева паркетна дошка

Світло-коричневий паркет — популярне в інтер'єрі рішення. Матеріал надає приміщенню затишку та тепла. Натуральний відтінок дерева здатний зігріти холодні тони стін і меблів, зробивши сучасні стилі інтер'єру більш пристосованими для комфортного життя.

Чому варто вибрати світло-коричневу паркетну дошку для вашої підлоги?

Переваги паркету світло-коричневого кольору:

  • кімната стає світлішою та просторішою, чого не можна досягти з темною палітрою;
  • приміщення буде здаватися більше, а якщо стіни темніші за підлогу, то візуально збільшується висота стель;
  • світлий паркет робить кімнату повітряною, легкою, позбавить візуальної захаращеності;
  • універсальний відтінок, який поєднується з будь-якими меблями та аксесуарами;
  • поєднується з більшістю сучасних інтер'єрів.

Універсальність матеріалу робить його улюбленим серед дизайнерів та господарів квартир. Виробники регулярно розширюють свої колекції світлими тонами деревини. Світло-коричневий паркет можна купити у європейських та азіатських брендів, підібравши ідеальний малюнок та тон.

Де купити світло-коричневу паркетну дошку у Києві?

Інтернет-магазин «Світ Підлоги та Декору» — це найкраща добірка підлогових покриттів із натуральних матеріалів. Компанія працює з усією Україною, доставляючи продукцію до будь-якого населеного пункту. Ціни на пакет у Києві залежать від породи дерева, з якого зроблено покриття. Доступні колекції виготовлені з ясена та дуба. Преміальні серії створені також із дуба та гевеї. Це благородні породи, які відрізняються красою, міцністю та стійкістю.

Підлога з паркетної дошки стійка до стирання, виглядає презентабельно та престижно. Покриття прослужить десятиліттями, зберігаючи свій вишуканий вигляд та якісні характеристики. Українська паркетна дошка не поступається якістю закордонним аналогам, при цьому маючи доступну ціну.

Читати все