Акція на ламінат

Сучасний споживач пред'являє високі вимоги до якості покриття для підлоги, і при цьому прагне придбати його за доступною ціною. Тому купити ламінат для облаштування інтер'єру в квартирі, будинку або офісі віддають перевагу багатьом. Цей матеріал довговічний, практичний в експлуатації, естетично привабливий. У зв'язку з цим на ламінат акція завжди користується попитом у українського споживача.

Переваги покупки ламінату по акції в інтернет-каталозі «Світ Підлоги та Декору»

Намагаючись максимально повно задовольнити потреби своїх клієнтів, маркетологи компанії безперервно працюють над формуванням вигідних конкурентних пропозицій.

Найбільш високим попитом у наших нових та постійних клієнтів користується ламінат 32 класу як оптимальний варіант для облицювання підлоги у спальнях, вітальні, дитячі. На цей ламінат розпродаж в «Світі Підлоги та Декору» проходить майже завжди. Змінюватися можуть лише позиції залежно від відтінку, марки виробника чи конструкції планки.

Не менш затребуване покриття для підлоги класу 33 з підвищеними показниками міцності, стійкості до зносу, впливу вологи. Особливу структуру має вологостійкий ламінат , на який зверху наноситься спеціальний склад, що відштовхує воду. Це уможливлює укладання облицювання на кухні, у ванній, на балконі і т.д.

Вигідні знижки на ламінат

У нашому інтернет-магазині завжди можна купити ламінат в Києві по акції. Серед найвигідніших пропозицій варто зазначити:

  • Потовщений ламінат 10 мм для приміщень з підвищеним навантаженням на підлогу. Він ідеально підійде для передпокоїв, приміщень офісів та магазинів з великою прохідністю;
  • Всесвітньо відомий ламінат з Бельгії , Німеччини, Австрії неперевершеної якості та надійності. На сайтах конкурентів продукція брендів Kronotex, Meister, Kaindl коштує недешево. Однак ми хочемо зробити справжню європейську якість доступною кожному. Тому на такий ламінат акції та розпродажі проходять регулярно;
  • Ламінат, що відрізняється стильним дизайном під дерево (дуб, тік, горіх та ін.) Він ідеально точно імітує текстуру дорогих сортів деревини, дозволяючи підкреслити респектабельність і розкіш інтер'єру.

Як купити ламінат по акції у Києві

Щоб придбати якісний європейський ламінат у Києві на розпродажі зі суттєвою знижкою, достатньо зайти в онлайн-каталог «Світ статі та Декору». Різноманітність позицій, що реалізуються по акції, справді вражає. Тут за вигідною ціною можна знайти покриття для підлоги з необхідними технічними характеристиками, забарвленням, дизайном планки і т.д. У нас знайдеться унікальна пропозиція на найвибагливіший смак!

Часті питання

Чи впливає ціна розпродажу на якість ламінату?

У нашому інтернет-магазині купити ламінат по акції означає придбати надійний в експлуатації довговічний матеріал для облицювання підлоги. Зниження ціни на окремі позиції не робить покриття менш якісним.

На який ламінат акція зараз?

Популярністю у споживача традиційно користується ламінат 33 клас із високими показниками міцності, зносостійкості. Тому його розпродаж проходить максимально часто. Також діють акції на ламінат вологостійкий, стійкий до підвищеної вологості у приміщенні.

 

 
 

 

 

Читати все