SPC плитка

Вінілові покриття набувають все більшої популярності. Вони міцні, вологостійкі та відрізняються тривалим терміном експлуатації. В інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» представлено два види вінілу на підлогу – вінілова та SPC плитка.

SPC плитка – склад та характеристики

SPC плитка або Stone Plastic Composite – це спеціальне покриття для підлоги, яке виготовлене на основі мінералів та полімерів. До складу входять карбонат кальцію (75%) та полівінілхлорид (25%).

Зверніть увагу! Полімер виконує лише сполучну функцію, скріплюючи подрібнену кам'яну породу між собою.

До особливих технічних характеристик SPC плитки можна віднести зносостійкість, сумісність із системою теплої підлоги, високу щільність та можливість поглинати шум до 21 дБ.

купити spc плитку

Коли варто вибрати плитку SPC

Купити SPC плитку варто в тому випадку, якщо вам потрібно монтувати покриття для підлоги у ванній кімнаті, квартирі з високою вологістю, на кухні або в приміщеннях з сильними навантаженнями. Завдяки своїм особливостям цей матеріал ідеально підходить для складів, заводів, спортзалів.

FAQ

Що таке плитка SPC?

SPC плитка – це покриття для підлоги, яке зроблено на мінерально-полімерній основі. Зовні воно нагадує ламінат, але все ж має підвищену міцність і стійкість до пошкоджень.

 

Читати все