SPC плитка

Стійка та надійна підлога – це основа всього будинку, як і фундамент, тому при виборі покриття для підлоги потрібно бути уважним. Найкраще скрупульозно вивчити інформацію про всі його види, переваги та недоліки. Якщо немає ні часу, ні бажання самому розбиратися в деталях, консультанти салону «Світ Пола та Декору» із задоволенням допоможуть вам у виборі ідеальної SPC-плитки.

Переваги та недоліки SPC-плитки

Вінілова підлога вже давно міцно займає свою нішу в сегменті будівельних матеріалів. Вони мають кілька підвидів: LVT, Rigid, WPC, SPC.

SPC-плитка – практично універсальний варіант як житлових будинків, так комерційних приміщень. Розберемо її основні переваги:

  1. Високий рівень міцності. Завдяки кам'яно-композитному шару, що забезпечує твердість покриття, SPC-плитка не піддається механічним пошкодженням та деформаціям у процесі експлуатації.
  2. Майже 100% водостійкість. Матеріал не вбирає вологу та не змінює свою структуру, тому чудово підходить і для ванних кімнат, і для кухонь. Деякі варіанти плитки настільки щільно стикуються, що абсолютно не пропускають вологу до основи.
  3. Вогнетривкість. Не підтримує горіння, оскільки полімерні компоненти містять захисні добавки. Тобто, можна спокійно використовувати SPC-плитку в кімнатах з каміном.
  4. Стійкість до температурних перепадів. Матеріал бездоганно себе виявив у тандемі з «теплими підлогами». Під впливом підвищених температур плитка не змінює форму, тому підходить для багатьох видів опалення.
  5. Низький рівень проникнення шуму. Через вбудовану підкладку звукопроникність скорочується до 21 дБ. Якщо SPC-плитка оснащена вбудованою підкладкою, це стане додатковим шаром захисту від проникнення звуку.
  6. Простота укладання. Якщо купувати SPC-плитку із системою кріплення Click, це значно спростить та скоротить час на монтаж.

Також покриття для підлоги відрізняється безпекою матеріалів. На виробництві всіх світових компаній, з якими ми співпрацюємо, дотримуються стандартів екологічності продукції. Підлога цих брендів підходять для використання і в дитячих кімнатах, і спальнях.

SPC-плитка має також недоліки, але їх небагато:

  • вага – упаковки з таким покриттям набагато важчі, ніж, наприклад, ламінат, а це суттєво впливає на ціну доставки;
  • жорсткість – для тих, хто віддає перевагу м'якій підлозі, SPC-плитка навряд чи підійде;
  • ціна – у зв'язку з тим, що якість покриття вища, ніж у багатьох аналогів, його вартість може бути більшою.

Зіставляючи плюси та мінуси SPC-плитки, ставати зрозуміло, що таке покриття для підлоги варто, щоб один раз заплатити більше, але користуватися ним роками.

купити spc плитку

SPC-плитка та її особливості

Плитка SPC – безпрограшний варіант для покриття підлоги у будь-яких приміщеннях. Один раз витратившись, ви знайдете надійний і довговічний матеріал, якому не страшна ні волога, ні перепади температури. SPC-плитка має безліч відмінних характеристик, які відповідають за стабільність обробки:

  1. Стійкість до ушкоджень. Композитна основа з каменю та пластику витримає будь-які навантаження, стійка до механічних пошкоджень.
  2. Стійкість до температурних змін. Покриття адаптується до будь-якої температури, тому відмінно зарекомендувало себе в тандемі з «теплими підлогами».
  3. Простота монтажу. За рахунок системи «клік» Ламінат укладається швидко і легко безшовним способом на великі площі. А використовувати покриття можна одразу після встановлення.

Але головне – плитка виготовляється з екологічно чистих матеріалів і відповідає всім світовим стандартам, тому є абсолютно безпечною.

Клас зносу плитки SPC

  • Щоб безпомилково підібрати SPC-плитку в залежності від призначення, варто звернути увагу на її класифікацію щодо зносу. Для встановлення будинку використовують від 31 до 34 класів. При інтенсивному використанні така стать служить близько 15 - 30 років.
  • Придбати SPC-плитку можна і для комерційних приміщень. Тут рівень надійності має бути вищим, тому для них використовують від 41 до 43 класу. З великими обсягами продукції, що зберігається, і високою прохідністю підлога прослужить від 30 років.

Залежно від того, де потрібно замінити підлогу, у нас ви знайдете SPC-плитку, яка виправдає всі очікування та підійде за параметрами.

Правила монтажу та догляду за SPC-плиткою

Коли SPC-плитка вже куплена, залишається лише визначиться з тим, які вимоги потрібно виконати, щоб її ідеально покласти. Основні правила монтажу:

  1. Підготувати основу. База має бути чистою, сухою. Якщо ваша стара підлога рівна і без дефектів, нову можна постелити на неї. Максимальний допустимий перепад висоти – 2мм. Тоді підлога буде рівною.
  2. Адаптація матеріалу. Перед встановленням бажано залишити пачки з плиткою за кімнатної температури приблизно на 48 годин. Це допоможе запобігти деформації після монтажу.
  3. Зазор біля стіни. Не забувайте про вільне місце біля плінтуса, куди може розширитися підлога у разі зміни температурного режиму та вологості.
  4. Температурний режим. Бажано стежити, щоб у приміщенні було не нижче 15 градусів під час монтажу.

На завершальному етапі зробіть вологе прибирання, щоб видалити залишки будівельного сміття та пилу. Якщо ви купили SPC-плитку із системою замкового монтажу, її можна використовувати одразу. У разі клейового з'єднання – краще зачекати на добу.

Як вибрати SPC-плитку і залишитися задоволеним?

Тож на які критерії орієнтуватися покупцям під час виборів SPC-плитки? Розберемо головні, які допоможуть вибрати покриття відповідно до ваших потреб:

  1. Вид з'єднання. Два основних типи – це замкове та клейове.
  2. Товщина – від 25 до 7 мм. Чим товстіша плитка, тим вона стійкіша.
  3. Наявність фаски. Фаска має естетичне призначення та згладжує невеликі нерівності, що виникають у процесі монтажу.
  4. Клас зносу. Вибирайте показник залежно від того, де укладають покриття – у житлових чи комерційних приміщеннях.
  5. Рівень захисного прошарку. Його ширина становить від 03 до 06 мм. Цей шар відповідає за стійкість до подряпин та механічних пошкоджень.
  6. Дизайн. Щоб покриття SPC ідеально вписалося у загальну стилістику кімнати, можна вибрати підлогу із зображенням дерева, каменю чи плитки.
  7. Наявність підкладки. Вбудована підкладка підвищує рівень звукоізоляції, а також заощаджує час на встановлення покриття.
  8. Ціна. Залежить від усіх перелічених вище характеристик. Чим міцніша і товща SPC-плитка, тим вища її вартість.

Важливим буде звернути увагу на країну походження. Найякісніша продукція вважається від компаній з Німеччини, Бельгії, Польщі, Туреччини, Угорщини, Португалії, Франції, Китаю.

Де замовити SPC-плитку зі знижкою?

Магазин «Світ Підлоги та Декору» має можливість доставляти SPC-плитку безпосередньо від виробників. Оскільки ми співпрацюємо з найбільшими компаніями, які випускають покриття для підлоги, товар для наших клієнтів доступний за кращими цінами на ринку. У нас постійно діють акції та знижки.

Відвідавши наш салон у Києві, ви поринете у світ великого асортименту ламінату, плитки, паркету. Доставка вашої великогабаритної покупки – також не проблема. По столиці України можна скористатися послугами перевезення від нашої компанії, а в інші міста – замовити транспортування будь-якою поштовою службою.

FAQ

Що таке плитка SPC?

SPC плитка – це покриття для підлоги, яке зроблено на мінерально-полімерній основі. Зовні воно нагадує ламінат, але все ж має підвищену міцність і стійкість до пошкоджень.

 
Читати все