Покриття для підлоги
Підлога у виставковому залі
Історія та застосування покриттів для підлоги
Навіть у печерах і землянках, прагнучи комфорту і зберігаючи тепло, людина використовувала покриття для підлоги - шкури, солому, плетені циновки. Цивілізація, в міру розвитку, давала все нові варіанти: килими та керамічні мозаїки, грубий тес та набірний паркет. Найсучаснішими видами підлог у квартирах вважаються ламінат, паркетна дошка та вінілові плитки.
Враховуючи специфіку приміщення, на кухні не використовують килими – їх важко чистити від неминучих крихт, плям та розлитої рідини. Також у вітальні не буде доречною плитка для ванної – для публічної частини будинку підберуть щось більш красиве. Сьогодні в Україні достатній вибір будматеріалів, щоб кожну оселю оформити в індивідуальному стилі, відображаючи смаки господарів.
Максимум плюсів нових покриттів для підлоги
Популярність покриттів для підлоги, що імітують цінні породи дерева, обумовлена не лише естетикою. Відіграють роль:
- Відносно недорога ціна, порівняно з оригінальним деревом;
- Простота у збиранні;
- Легкість у догляді;
- Міцність та довговічність без втрат зовнішнього вигляду.
Ще один плюс - ламінат, вініл або паркетну дошку можна однаково застосовувати для бетонної або дерев'яної підлоги, вже наявної в приміщенні. Їх укладають на шар матеріалу-підкладки поверх старої основи.
Сучасні матеріали, що використовуються для вінілових плиток та ламінованих підлог, проходять стандартизацію. Тести показують, що вони витримують до 50 000 циклів механічних впливів, не вимагають фарбування або лакування протягом терміну служби, і не виділяють повітря шкідливих фенолів і формальдегідів. Можуть застосовуватися у «теплих підлогах».
Нюанси вибору
На що звертати увагу, підбираючи покриття для підлоги?
- Зносостійкість;
- Вологостійкість;
- Температурні межі експлуатації.
На лоджії або у передпокої умови відрізняються від внутрішніх кімнат – в одному місці холодно взимку та спекотно влітку, в іншому – підвищена частота циклів входу-виходу. Бруд, що приноситься на вуличному взутті, змушує проводити більш часте прибирання. А це – механічні, хімічні та водні дії на поверхню.
Монтаж покриття для підлоги
Щоб підлога не тьмяніла, не роздувалася і не розвалювалася з часом – замовляйте монтаж якісних матеріалів у надійних будівельних фірм. Так, ви можете самостійно зібрати куплені елементи в одне ціле. Це просто, т.к. у кожній дошці є пази, що з'єднуються у замок. Але лише професіонал зрозуміє, чому рипіли старі половиці. Можливо, є відхилення від горизонталі, і доведеться повозитися з вирівнюванням.
Насамперед вам повинні перевірити рівень нахилу. Потім – усунути вибоїни та гірки. Потім настелити підкладку для термо- та звукоізоляції. І тоді нова підлога не матиме старих проблем.
За покриттям для підлоги – у «Світ Підлоги та декору»
Стереотип про те, що найкращі види підлогових покриттів роблять в Італії, Німеччині чи Бельгії, поступово зникає. Конкуренція призводить до розширення колірної гами, зниження вартості та випуску цікавих новинок. У продаж надходить продукція різних іноземних та місцевих виробників вельми гідної якості.
На складі у Києві «Світ підлоги» має величезний асортимент вінілових плиток, ламінованих підлог та паркетної дошки. Наші товари привозяться з усіх перерахованих вище країн або випускаються на українських підприємствах. Постійно оновлюється наш інтернет-магазин, де за фотографіями можна підібрати відтінки та структури, що підходять по дизайну.
Тільки малюнків дубової деревини ви нарахуєте у нашому прайсі близько 100 шт. (а їх на планеті понад 600 різновидів!) Крім того, можна купити дошку та плитку під ясен та горіх, венге та акацію, ялинку та інші цінні породи. Вартість вказана у грн. за квадратний метр.