Акція на паркетну дошку

12 
12 

З метою створення стильного та розкішного інтер'єру будинку багато споживачів хочуть купити паркет , що відрізняється респектабельністю дизайну та високою якістю матеріалів. Однак останніми роками все більшою популярністю користується паркетна дошка акції, на яку постійно організує наша компанія. Цей вид покриття не поступається за естетикою та багатством оформлення натуральному дереву, проте коштує на порядок дешевше за рахунок меншої собівартості вихідної сировини.

Воно має тришарову структуру, в основі якої доступніші за вартістю хвойні сорти деревини. Дорогі породи використовуються тільки при виготовленні верхнього декоративного шару. При цьому паркетна дошка дуб виглядає так само розкішно і благородно, що і аналог з масиву дерева.

Переваги покупки паркету по акції в інтернет каталозі «Світ підлоги та Декору»

Діяльність нашої компанії спрямована на встановлення довгострокового співробітництва з кожним клієнтом, тому паркетна дошка з розпродажу реалізується на сторінках інтернет-магазину постійно.

Великий розпродаж паркетної дошки

Цінова політика компанії «Світ статі та Декору» передбачає постійний аналіз ринкової кон'юнктури, що дозволяє нам знати основні тенденції споживчого попиту. Завдяки цьому ми можемо зробити клієнтові максимально вигідні пропозиції за ціною. У нас зі знижками реалізується популярна бежева, попеляста, світло-коричнева, шоколадна, чорна паркетна дошка з різними текстурами поверхонь (гладка, матова, брошурована).

Також ми можемо запропонувати акції на паркетну дошку різних розмірів, дизайн планки, товщини. Знижки надаються як на бюджетні позиції, так і на товари преміум-класу, що робить доступним для українського споживача якісне покриття для підлоги.

Вигідні знижки на паркет

Наведені на наступні категорії товарів:

  • Цілісна 1 смугова паркетна дошка , яка традиційно коштує дорожче, ніж 2-, 3- або багатосмугова;
  • Брашоване, тобто. штучно зістарене покриття, яке виглядає як автентична підлога із благородної натуральної деревини з рельєфом. На такий паркет акції у наших конкурентів практично не надаються;
  • Польська паркетна дошка Barlinek з 7-шаровим лаковим акриловим покриттям, що захищає від вологи, ультрафіолету та зі збільшеною товщиною планки (14 мм).

Як купити паркетну дошку по акції у Києві

В інтернет-магазині «Світ підлоги та Декору» акційні товари представлені в найширшому асортименті позицій. У нас паркетна дошка в Києві розпродаж діє постійно, тому в будь-який момент часу клієнт може придбати підлогове покриття за дійсно привабливою ціною. З вибором оптимального варіанта зможуть допомогти наші кваліфіковані, компетентні та уважні менеджери.

Часті питання

Чи впливає ціна розпродажу на якість паркету?

У нас продається за акцією паркет як відомих європейських брендів, так і менш популярних українських виробників. У цьому зниження ціни залежить від показників якості, надійності, довговічності.

На який паркет акція зараз?

Ми можемо запропонувати знижки на паркетну дошку вітчизняного виробництва Rezult, а також провідних європейських брендів Serifoglu, Barlinek та ін. з різною кількістю смуг та типом покриття планок. Майже щодня з'являються нові цікаві акції.

 

 
 

 

 

Читати все