Паркетна дошка односмугова

Чому варто купити 1 смуговий паркет?

Серед усієї різноманітності колекцій одна смугова паркетна дошка є найціннішою і вишуканою. Її декоративний шар із шляхетних порід дерев зроблений із однієї плашки. Візуально такий матеріал нагадує масив. Односмуговий паркет створює ефект монолітності підлоги, завдяки чому покриття легко поєднуватиметься з меблями, оформленням стін.

Односмугова паркетна дошка розкриває красу традиційної чи екзотичної деревини. Такий варіант люблять дизайнери інтер'єрів, власники будинків та квартир. Купити 1 смугову паркетну дошку коштує для просторих приміщень, великих залів, кухонь-студій.

Всі виробники паркету для підлоги люблять і цінують такий формат оформлення покриття для підлоги. Колекції з односмуговою дошкою можна знайти в українських, німецьких, польських та фінських брендів. Деревина покривається лаком або маслом, залежно від побажань клієнта.

Ціна на односмугову паркетну дошку

У каталозі паркету «Світ Підлоги та Декору» представлена широка, вузька дошка, світлі, натуральні та темні відтінки. Можна вибрати гладку та фактурну поверхню. Натуральне дерево створює приємні відчуття при ходінні босоніж. Деревина сприятливо впливає на атмосферу в кімнаті, самопочуття та настрій. Такий формат фінішного паркету буде актуальним для комерційних компаній, міських квартир та заміських будинків.

Вибрати свою колекцію ви можете у онлайн-каталозі паркету. Ціна на односмугову дошку вища, ніж на багатосмугові. Також ціна залежить від породи дерева. Доступними є традиційні види, що виростають на території України та Європи — дуб, ясен. Купити паркетну дошку у Києві стоїть у перевірених постачальників. Інтернет-магазин «Світ Підлоги та декору» допоможе підібрати гарне покриття у рамках вашого бюджету.

Читати все