Вузька паркетна дошка

Ширина паркетної дошки

Вибираючи в онлайн-каталозі покриття для підлоги варіант для вашого інтер'єру, подумайте про бажану ширину планки. Цей параметр важливий із візуальної точки зору. Ширина паркетної дошки впливає загальне сприйняття інтер'єру. Тому розміри підбирають, відштовхуючись від площі приміщення та особливостей простору.

Вузький паркет — це дошка шириною до 15 см. Така планка виглядає елегантно, завдяки чому доречна в інтер'єрах у класичному стилі, модерн, ампір, бароко. Паркетне полотно складатиметься з безлічі дрібних деталей, що підкреслює витончене оформлення простору.

Функціонально вузька паркетна дошка не відрізняється від аналогів із широкою планкою. Це якісний багатошаровий матеріал, виконаний із використанням цінних порід дерева. Паркетна підлога завжди виглядає благородно, вишукано, створює приємну та затишну атмосферу в будинку. Матеріал використовують для оформлення робочого кабінету, готельних номерів, квартир та заміських котеджів.

Дубова паркетна дошка робить інтер'єр дорогим, розкішним. Таке покриття для підлоги підкреслює статус власника будинку або офісу. Паркетну дошку люблять у сучасних квартирах, поєднують із стилями лофт, мінімалізм, скандинавським форматом.

Чому варто купити вузьку паркетну дошку?

У Києві паркетна дошка представлена в «Світ підлоги та Декору». Тут зібрано колекції з Німеччини, Фінляндії, Польщі, Туреччини та інших провідних країн-виробників. Підібрати підлогове покриття можна за брендом, породою дерева, товщиною та шириною планки.

Переваги вузької паркетної дошки:

  • тонка планка виглядає елегантно, підкреслює шарм обстановки;
  • вузька дошка актуальна для маленьких приміщень, де широкі елементи виглядатимуть недоречно;
  • вузька та довга дошка візуально розширює стіни або робить приміщення просторим, якщо викласти паркет у правильному напрямку;
  • таку планку не потрібно обрізати.

Підібрати та купити паркетну дошку у вітальню вам допоможуть менеджери «Світ підлоги та Декору». Ви можете замовити матеріали з доставкою до будь-якого регіону України, де працюють кур'єрські служби. Оплата готівкою, на карту або післяплатою.

Читати все