Акція на вінілову плитку

Споживачі часто воліють купити вінілову плитку , ніж стелити ламінат або керамічне покриття з низки причин. Цей матеріал стійкий до статичних навантажень і точкового впливу, не схильний до впливу вологи, не деформується, не стирається, відрізняється високою зносостійкістю. Його важлива перевага – доступна ціна. Крім того, на ПВХ плитку акції в нашому інтернет-магазині проводяться практично постійно.

Переваги покупки вінілової плитки по акції в інтернет каталозі «Світ Підлоги та Декору»

Діяльність нашої компанії спрямована на те, щоб зробити максимально вигідну унікальну пропозицію кожному клієнту, тому у відповідному розділі сайту завжди можна знайти актуальну інформацію про товари, що реалізуються зі знижками.

Привабливий розпродаж ПВХ плитки

Наші маркетологи прагнуть охопити якомога більше позицій, тому в рамках акцій продається як вінілова плитка 33 класу , призначена для житлових та комерційних приміщень з високою інтенсивністю експлуатації, так і 43 класи для застосування на виробничих підприємствах.

У нашому інтернет-магазині розпродаж на вініловий ламінат дозволяє вигідно купити продукцію відомих європейських, південнокорейських, китайських виробників, що відмінно зарекомендували себе. Завдяки цьому споживач може підібрати оптимальний варіант щодо співвідношення ціна-якість.

Вигідні знижки на вініловий ламінат

  • Вінілова плитка 42 класу , що відрізняється середнім рівнем зносостійкості, оптимально підходить для встановлення в невеликі магазини, складські приміщення, в цехи виробництва електроніки, інших побутових товарів;
  • Бельгійський вініловий ламінат Moduleo. Це максимально приваблива на ПВХ плитку акція, що дозволяє купити покриття для підлоги з унікальним тисненням, що точно імітує структуру дорогих порід дерева;
  • Бельгійська вінілова плитка Vinilam з високим рівнем зносостійкості, практичності, простою технологією укладання із застосуванням замкових з'єднань. Випускається в різноманітному розмаїтті декору, стильового оформлення, з імітацією текстур кераміки, дерева, натурального каменю і т.д.

Як купити вініловий ламінат по акції у Києві

В інтернет-магазині «Світ підлоги та Декору» можна купити покриття на будь-який смак та найвибагливіші запити. Кожна наша акція на вінілову підлогу дозволяє придбати справді якісну продукцію від брендів із відмінною репутацією за вигідною ціною. Замовлення можна зробити через форму на сайті або за дзвінком до нашого менеджера.

Часті питання

Чи впливає ціна розпродажу на якість вінілового ламінату?

Зрозуміло, що ні. Наш інтернет-магазин реалізує тільки надійне, практичне та довговічне покриття для підлоги. Купити плитку ПВХ зі знижкою у нас – це просто можливість отримати вигідну пропозицію, яка не впливає на якість товару.

На яку вінілову плитку акція зараз?

У списку акційних товарів найширший перелік позицій з різним класом зносостійкості (від 31 до 43), товщиною (від 2,5 до 7 мм), дизайном (під плитку, дерево) та кольорами.

 

Читати все