Вінілова плитка 42 клас

1234 
1234 

Як вибрати вінілову плитку для складських приміщень?

У складських приміщеннях навантаження на підлогу максимально високе, тому до фінішних покриття висувають суворі вимоги. Це має бути міцний матеріал, стійкий до великої ваги, механічного впливу, стирання поверхні. На підлозі не слід залишатися слідів від стелажів, візків та іншого інвентарю, що використовується в приміщеннях.

«Світ підлоги та Декору» пропонує вистилати підлогу у виробничих приміщень вінілової плиткою. Матеріал випускається для побутових, комерційних та промислових потреб. Для останнього варіанту підходить продукція 41-43 класу стираності.

При виборі варто звернути увагу на товщину шару захисту, рекомендації виробника до інтенсивності експлуатації. Для складських та виробничих приміщень підходить вінілова плитка 42 класи. Моделі витримують високі навантаження, стійкі до подряпин, вм'ятини та стирання. Поверхня легко мити, очищати та підтримувати в акуратному зовнішньому вигляді.

Переваги вінілової плитки 42 класу

Особливості покриття для підлоги:

  • розроблено для складських приміщень, підприємств, що виробляють та ремонтують електроніку;
  • розраховано на середню інтенсивність експлуатації площі;
  • має захисний шар 0,55 мм;
  • на поверхні не залишаються сліди від меблів та інвентарю;
  • міцне покриття для щоденної роботи складу.

Купити вінілову плитку 42 класу легко з «Світ Підлоги та Декору». Компанія працює з приватними особами та комерційними компаніями, пропонуючи оздоблювальні матеріали для облаштування офісів, складів та виробничих потужностей. Вінілова плитка швидко монтується, проста в експлуатації, а також є недорогою альтернативою іншим покриттям.

Читати все