Співпраця

Якщо у Вас, за родом Вашої діяльності, періодично виникає потреба у замовленні покриттів для підлоги та шпалер для стін, то напевно Ви потребуєте надійного та постійного партнера. Компанія «Світ Підлоги та Декору» пропонує широкий асортимент покриттів для підлоги та стін від найкращих провідних виробників у різних цінових категоріях: ламінат, паркетна дошка, вінілова плитка, пробкові покриття, терасна дошка, шпалери, ліпний декор, штори. Постійне розширення асортименту товару та наявність великого вибору продукції дозволяє клієнту відразу і в одному місці підібрати потрібне покриття.

Компанія «Світ Підлоги та Декору» запрошує до співпраці:

Дизайнерів та Архітекторів
Запрошуємо до співпраці дизайн-студії, що працюють у сфері оформлення інтер'єрів, дизайнерів, що працюють самостійно, архітекторів та архітектурні бюро. Для ефективної співпраці з дизайнерами у нас розроблена гнучка система знижок та бонусів, зручна складська програма та великий обсяг зразків продукції, які дозволять Вам у зручній формі ознайомитись із пропонованим асортиментом. Наші співробітники готові взяти на себе всі питання щодо технічної частини: замір, доставка, монтаж замовленої Вами продукції.

Виконробів
Організація запрошує до співпраці виконробів. Ми не тільки надамо Вам цікаві ціни на покриття для підлоги і шпалери для стін, але і допоможемо підібрати потрібний товар для Ваших клієнтів. Приходьте до нас, ми впевнені – наші умови Вам сподобаються. Для нас важливим є кожен проект, і найголовніше – задоволений замовник!

Будівельні фірми
Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожної компанії.

  • Ви зможете вибрати зручну для Вас систему взаєморозрахунків.
  • Значні знижки у великих обсягах.
  • Гарантія якості продукції, дотримання термінів постачання.
  • Ви отримаєте інформацію щодо застосування продукції.

Будівельні бригади
Наша компанія зацікавлена у довгостроковій співпраці з організаціями та приватними бригадами будівельного напрямку. Ми пропонуємо для невеликих компаній та бригад професійних паркетників, зацікавлених у співпраці: вигідні умови для підвищення Вашої рентабельності, широкий асортимент продукції, що дозволяє комплексно задовольняти потреби Ваших клієнтів, стабільне постачання та чітке дотримання їх термінів, налагоджену систему доставки.

Ми завжди раді творчому підходу та плідній співпраці!