Підкладка і клеї

123 
123 
підкладка під паркет, ламінат, купити підкладку Київ

Роботи з укладання будь-якого покриття для підлоги не можуть обійтися без використання спеціального ізоляційного матеріалу - підкладки, який призначений для запобігання прямому дотику покриття з чорновою основою. Це і є основна функція підкладки, а звукоізоляція, теплоізоляція та посилення вологостійкості – лише другорядні функції.

Підкладка може бути як окремою, так і інтегрованою в покриття для підлоги.

Залежно від того, яким способом та з якого матеріалу зроблена підкладка, вона поділяється на такі групи:

 • пінополіетиленові підкладки бувають декількох видів: фізично пошиті при використанні реагенту, спінені - пошиті хімічним способом або газонаповнений пінополіетилен.
 • пробкові підкладки, які також класифікуються за способом виготовлення: пробкова крихта натуральна пресована, пробкова підкладка з використанням гуми, бітумно-пробкова підкладка.
 • спеціальні підкладки.

Кожен вид підкладок має свої характеристики і може бути більш доречний при укладанні того чи іншого покриття для підлоги.

Підкладка під ламінат – критерії вибору

Підкладка під ламінат може бути пінополіетиленовою, адже володіючи високою вологостійкістю, вона надійно захищає підлогу, що ламінує, від передчасного зношування. Підкладка для ламінату з пінополіетилену проста та зручна в обробці. Вона може бути посилена додатковим шаром захисним алюмінієвої фольги. Невисока вартість – також важлива перевага, яку має така підкладка, ціна якої набагато нижча, ніж вартість пробкової підкладки.

підкладка під паркет, ламінат, купити підкладку Київ

Підкладка під ламінат виконана з пробки, може мати листове виконання або поставлятися в рулонах. Цей жорсткий ізоляційний матеріал може бути ідеальним варіантом основи для плаваючої підлоги. Коркова підкладка для ламінату буде дуже ефективним утеплювачем, не схильна до появи грибків, цвілі. Підкладка пробкова має і недолік, який полягає у можливості виникнення конденсату на нижній стороні покриття ламелей. Підкладка пробкова відрізняється високою вартістю, що робить її використання недоцільним для недорогих та недовговічних покриттів. Також може використовуватися підкладка під ламінат, виготовлена з крафт-паперу та бітуму.

Підкладка під паркетну дошку

Підкладка під паркетну дошку також може бути пробковою або пінополіетиленовою, але виходячи з вимоги до такого покриття для підлоги, набагато розумніше використовувати спеціальну підкладку, яку можна вибрати відповідно до особливостей конкретної паркетної дошки. Спеціальна підкладка під паркетну дошку відрізняється такими характеристиками:

 • ця підкладка здатна максимально ефективно знижувати транзитні шуми чи звук підборів;
 • створює природну вентиляцію, що дозволяє видаляти вологу, що потрапила під покриття для підлоги;
 • час укладання покриття для підлоги скорочується в кілька разів в результаті присутності вологостійкої мембрани.
підкладка під паркет, ламінат, купити підкладку Київ

Спеціальна підкладка під паркетну дошку відрізняється просто чудовими характеристиками, але її вартість досить висока, тому вона дуже часто використовується як підкладка під паркет.

Підкладка під паркет

Підкладка під паркет може бути зроблена з будь-якого матеріалу, але при цьому варто враховувати, що сам паркет – задоволення не з дешевих. Отже, підкладка під паркет повинна мати наступні функції:

 • вирівнювання основи підлоги;
 • усунення дефектів нових підстав;
 • нівелювання дефектів старих основ;
 • вологоізоляція та пароізоляція;
 • звукоізоляція.

Відповідати таким вимогам здатна не кожна підкладка, ціна її при цьому не буде низькою, але в нашому магазині можна замовити підкладку, що ідеально підходить для укладання будь-якого покриття для підлоги.

Ціна підкладка для ламінату, паркетної дошки, паркету

Читати все