Підкладка коркова (Португалія)

Підкладка коркова є екологічно чистим матеріалом, який не містить синтетичних волокон, тому є абсолютно гіпоалергенним. Вона складається з сировини, що отримується циклічним чином з кори коркового дуба, при цьому дерево не ушкоджується. Для підкладки не потрібні синтетичні сполучні матеріали – цю роль виконує речовина суберин, яке спочатку міститься у пробці. Підкладка під ламінат коркова виконує ізоляційну функцію, і найчастіше, задля зручності використання, поставляється в рулонах.

Як підкладка під ламінат, паркет, паркетну дошку може використовуватися не тільки пробкова підкладка, але цей матеріал має свої переваги:

  • з часом вона не змінює своїх робочих характеристик;
  • не дозволяє утворюватися конденсату і перешкоджає появі грибків;
  • відмінно підходить для монтажу «теплих підлог»;
  • має теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості.

Цей перелік говорить лише про переваги пробкової підкладки, не даючи повної картини робочих характеристик такого матеріалу, як пробкова підкладка. Ціна цього матеріалу досить висока, але не варто забувати про його довговічність, і можливість скоротити витрати на створення необхідного клімату в приміщенні.

Підкладка під ламінат коркова має певні робочі характеристики, які слід враховувати при виборі ізоляційного матеріалу для покриття для підлоги:

  1. Корок – цілком натуральний природний матеріал, який вимагає використання додаткових синтетичних речовин. Тому при підвищенні температури або навантаженні вона не здатна виділяти небезпечні для людини сполуки.
  2. зберігає свої лінійні розміри за будь-яких умов – під впливом значного тиску, суттєвих коливань вологості та температури. Підкладка коркова
  3. Якщо пробкова підкладка використовується для укладання дерева, ламінату, кераміки або натурального каменю, то здатна дуже ефективно перешкоджати появі зазорів і тріщин у підлоговому покритті.
  4. Підкладка може бути різної товщини, але при цьому властивості її залишаються незмінними. природна вологість 7%, коефіцієнт звукопоглинання – 0,85, щільність в діапазоні 220-250 кг/м3 та інші.

Коркова підкладка, ціна та докладні властивості якої вказані в каталозі нашого сайту, маючи такі широкі властивості, проте сприяє створенню в приміщенні відчуттів затишку та комфорту.

Підкладка коркова купити Київ

Читати все