Інженерна дошка

Ринок покриттів для підлоги з кожним роком поповнюється не тільки колекціями з оновленим дизайном, але сучасними матеріалами з досконалими технічними характеристиками. Одним з таких у каталозі інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» є інженерна дошка.

Що таке інженерна дошка?

Виробники порівнюють новий матеріал з паркетною та масивною дошкою. У нового покриття для підлоги 2 шари:

  1. Основа з березової фанери, в середньому цей шар має товщину 15 мм. База стабілізує дошку, забезпечуючи міцність та довговічність.
  2. Верхній шар із шпону. Він підбирають шляхетні породи дерев. Це може бути деревина екзотичних та традиційних порід. Від вибору матеріалу цього шару залежить краса всієї дошки.

Інженерна дошка в Україні є гарною альтернативою паркетному покриттю. Ціни на колекції знаходяться в одному діапазоні. При цьому інженерна дошка міцніша і довговічніша. Технічні характеристики перевершують, а візуальна краса залишається на високому рівні.

Переваги інженерної дошки

Переваги покриття для підлоги:

  • Матеріал не боїться перепаду вологості та температури у міжсезоння. Завдяки багатошаровій структурі дошка позбавлена появи тріщин. За допомогою покриття можна створити монолітну підлогу у приміщенні.
  • Захищає будинок від чужих звуків.
  • У каталозі інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору» ви знайдете колекції різної товщини, завдяки чому зможете комбінувати дошку з іншими матеріалами для підлоги.
  • Довговічна, легка у ремонті. Поверхню можна шліфувати кілька разів, повертаючи бездоганний зовнішній вигляд деревини та покриваючи новим шаром лаку.

Інженерну дошку варто купити і через простий монтаж. Покриття можна стелити на бетонну стяжку, не використовуючи додаткового фанерного листа.

Ще одна перевага матеріалу — це багатий вибір відтінків. У нашому магазині можна підібрати інженерну дошку з дуба чи горіха. Колекції мають різну текстуру, яка наголошує на природній красі натурального дерева. Дошка прослужить не менше 30 років, наголошуючи на красі інтер'єру, приносячи радість і задоволення від використання деревини в житловій кімнаті.

Читати все