Вінілова плитка 33 клас

Як вибрати клас вінілової плитки?

Купуючи вінілову плитку для дому чи офісу, варто звертати увагу на клас стирання. Цей параметр зібрав у собі основні характеристики матеріалу, які говорять про міцність і довговічність покриття для підлоги. Значення показує, для якого типу приміщення підійде колекція.

Для комерційних просторів рекомендовано вінілову плитку 31-34 класу. Її обирають для офісів, навчальних класів, торгових приміщень. Від товщини захисного покриття моделі впливає на стирання матеріалу. Так колекції 31 класу використовують у малопрохідних приміщеннях, оскільки є ризик появи слідів від механічної дії взуття та інших предметів.

Купити вінілову плитку в Києві, Харкові, Одесі та інших містах коштує в «Світ підлоги та Декору». Ми вибираємо колекції, які відповідають європейському стандарту класифікації. Плитка для підлоги витримає інтенсивні навантаження під час експлуатації, зберігаючи візуальні та технічні характеристики на якісно високому рівні.

Вінілова плитка 33 класу: особливості

Плитку для підлоги підбирають як недороге та якісне покриття. Воно універсальне у використанні. Матеріал люблять за легке та швидке укладання, можливість вибору дизайну. Роблять вінілову плитку під дерево, камінь, кераміку, дизайнерське покриття.

Особливості плитки 33 класу:

  • висока інтенсивність експлуатації — використовують у приміщеннях з високою прохідністю;
  • товщина захисного шару — 0,55 мм;
  • на поверхні не залишаються сліди від взуття та меблів;
  • рекомендована для коридорів, офісів із великою площею, магазинів, навчальних класів.

Купити плитку ПВХ 33 класу коштує для офісів, громадських просторів, навчальних закладів. Виріб прослужить довго, зберігаючи візуальне оформлення, міцність полотна та технічні характеристики. Підлогове покриття стійке до перепадів температур та прямого контакту з водою.

Читати все