Широка паркетна дошка

Широка паркетна дошка на підлозі виглядає красиво та благородно. Ефектно виглядає матеріал у просторих приміщеннях. Широку дошку для підлоги купують у вітальню, творчу студію або для оформлення виставкової зали. Вибираючи паркет для невеликої спальні або робочого кабінету, ви зможете візуально розширити простір.

Особливості широкого паркету

Поняття "широкий" — це суб'єктивна оцінка, що дають у порівнянні з іншими зразками. Вважають, що широкоформатний паркет має розмір не менше 19 см. Існують бренди, які випускають планки від 22-24 см.

Переваги широкої паркетної дошки:

  • стійкість, такі планки рекомендуємо вибирати для приміщень із високою прохідністю;
  • використання дорогої та якісної деревини;
  • підходить для просторих кімнат;
  • менше часу на монтаж у порівнянні з вузькоформатними колекціями;
  • можливість показати всю красу дерев'яного покриття завдяки більшій поверхні планок.

Вибираючи паркет із дуба та інших цінних порід, ви підкреслюєте красу інтер'єру, робите його виразним. Натуральна підлога підійде для сучасних та класичних стилів оформлення простору. Це вибір людей, які цінують красу, затишок та високий комфорт. Широка дошка підкреслить смак та статус власника приміщення.

Де купити широку паркетну дошку?

«Світ Підлоги та Декору» — каталог паркету з цінами. У колекції магазину представлена продукція європейських та азіатських виробників. Ми відібрали найкращих, щоб запропонувати паркетну дошку високої якості. У каталозі ви знайдете недорогі моделі для квартири, а також елітний паркет для вашого будинку чи офісу.

Для створення ефекту масивної підлоги вибирайте панелі шириною від 19 см. Вони виглядають надійними, міцними та ґрунтовними для оформлення дерев'яної підлоги.

Читати все