Паркетна дошка трисмугова

У сучасному світі серед різноманітних технологій, штучних елементів високо цінуються вироби з натуральної деревини. Вони стали символом матеріального добробуту та гарного смаку. Якщо говорити про поле, то в сучасному інтер'єрі, як і раніше, високо цінується покриття з натуральної паркетної дошки.

Одним із найпоширеніших варіантів є трисмуговий паркет. Таке покриття зроблено з трьох планок, які контрастують у місцях стику. Колекції 3-смугової паркетної дошки вибирають для приміщень у класичному чи традиційному стилі. Оригінально та гармонійно матеріал виглядає у кімнатах невеликої площі. Підібрати багатосмугову серію варто і для заміського будинку.

Чому варто купити 3 смугову паркетну дошку:

  • безмежні можливості в інтер'єрі, легко підібрати плінтуси, меблі та інші елементи з натурального дерева;
  • різноманіття відтінків, в одній колекції може бути одразу кілька тонів, що привертає увагу до оформлення приміщення;
  • натуральне виконання, адже всі шари виготовляють із деревини, верхній — з благородних порід;
  • різноманітність текстур, що дозволяє підкреслити красу натурального дерева;
  • простота монтажу та догляду за поверхнею.

Де купити паркетну дошку за низькою ціною?

В інтернет-магазині паркету «Світ Підлоги та Декору» підібрано бюджетні та преміальні колекції від провідних виробників. Фахівці високо цінують паркет із Німеччини, Фінляндії, Індонезії. Можна підібрати недорогий паркет із України, Туреччини, Польщі.

Низька ціна на паркетну дошку з 3-смуговим оформленням дозволяє вигідно купити якісний матеріал для підлоги. З таким покриттям інтер'єр заграє новими фарбами. Дерев'яні дошки зберігають міцність, стійкість до вм'ятин і подряпин. Деревина не гниє, не розсихається, не покривається пліснявою. Його можна стелити у дитячій, спальні, будь-яких житлових приміщеннях.

Читати все