Чорна паркетна дошка

Чорна паркетна дошка — вибір сміливих та впевнених у собі людей. Таке оформлення підлоги підкреслить індивідуальність інтер'єру, відкриє нові дизайнерські можливості. Палітра включає величезну кількість відтінків, текстур і натуральних деревних малюнків. Колекції можуть бути темно-сірими, графітними, темно-коричневими, синювато-чорними.

Як вибрати чорний паркет?

Для виготовлення паркетної дошки у чорному відтінку використовують різну деревину. Колір набувається за рахунок вимочування матеріалу та покриття темними складами. Кожна порода дерева має унікальні властивості та характеристики, від яких в кінцевому рахунку залежить зовнішній вигляд підлоги та її довговічність.

Ви можете купити чорний паркет із дуба. Його деревина відома зносостійкістю. Матеріал міцний, на нього не впливають механічні дії, великі навантаження, висока вологість. Покриття не гниє. Завдяки унікальним природним властивостям дошки підлога збереже ідеальний зовнішній вигляд десятиліттями.

Чорна паркетна дошка Венге — це вибір екзотичної деревини. Матеріал від природи має темний відтінок та виразну фактуру. Деревина має особливу стійкість до механічних ударів, гниття і впливу комах. Такій підлозі не страшна пліснява. Чорний паркет із гевеї також стійкий до перепадів температури. Матеріал не розсихається, зберігає цілісність довгі роки.

Які ціни на чорний паркет у Києві?

Інтернет-магазин «Світ Підлоги та Декору» пропонує найкращі ціни на паркет. У каталозі представлені колекції провідних покриттів для підлоги. Великою популярністю користуються паркет із Німеччини, Фінляндії, Австрії. Колекції виробництва Україна та Туреччина допомагають заощадити, при цьому отримавши гідну якість паркетної дошки.

Ціна на чорний паркет залежить від матеріалу, способів покриття та товщини дошки. Також вартість колекцій відрізняється від країни та бренду виробника. У нашому каталозі ви знайдете продукцію у межах свого бюджету. Доставляємо покриття для підлоги по всій Україні.

Читати все