Шоколадна паркетна дошка

123 
123 

Шоколадний паркет входить до палітри коричневих відтінків, які створюють відчуття комфорту та затишку в будинку. Теплий тон підлоги здатний пом'якшувати атмосферу приміщення, підняти загальний настрій. Шоколадна паркетна дошка робить кімнату респектабельною, інтер'єр дорогим та заможним.

Темний відтінок підлоги вважається класичним у будь-якому інтер'єрі. Шоколадний відтінок ідеально поєднується з контрастними світлими тонами, а також яскравою гамою кольорів.

Чому варто купити шоколадний паркет?

Паркетна дошка шоколадного кольору має натуральний темнокоричневий тон. На покритті збережено природний дерев'яний малюнок та фактура, які так цінуються любителями підлог із натуральних матеріалів. Коричневий тон є універсальним для інтер'єру. Він сприймається позитивно у будь-якому інтер'єрі, призначенні кімнати. Таке покриття можна стелити до спальні, вітальні, робочого кабінету. Це універсальна класика, яка виграшно виглядає скрізь.

Придбати паркетну дошку варто для того, щоб подарувати ногам комфорт, а душі — затишок. Матеріал роблять із міцних, зносостійких порід дерев, які стійкі до механічних впливів, води, ультрафіолету. Гарний шоколадний відтінок збережеться десятиліттями, не вицвітаючи.

Скільки коштує паркетна дошка у Києві?

Ціни на паркет в Україні залежать від кількох факторів: виробника, матеріалу виготовлення, товщини, покриття. Недорогі колекції представлені вітчизняними брендами, а також марками зі Східної Європи та Туреччини. Якщо ви шукаєте надійний паркет для респектабельного інтер'єру будинку, готелю, ресторану, то зверніть увагу на продукцію з Німеччини, Індонезії, Фінляндії.

За паркетною дошкою легко доглядати, вона не боїться води. Якісний матеріал не розсихається, не гниє. Покриття стійке до міжсезонних перепадів температур. Окремі породи дерева не підвладні комахам, а інші — оброблені спеціальними складами. Щоб створити надійну та довговічну підлогу, вибирайте паркетну дошку.

Читати все