Попільна паркетна дошка

123 
123 

Попелясті відтінки зараз дуже популярні у сучасному інтер'єрі. Такі тони виглядають природно, гармонійно та поєднуються з іншими відтінками. Попільна паркетна дошка здатна надати будь-якому інтер'єру сучасні нотки, а також зробити простір лаконічним та затишним.

Такий паркет сірого відтінку можна використовувати у мінімалізмі, індастріалі, лофті, скандинавському стилі. Відтінок здатний врівноважити грубе оздоблення стін або використання металу в оформленні інтер'єру. Таку тенденцію підтримують українські, фінські та угорські виробники паркетної дошки. Для відтінку попелу підбирається деревина дуба, малюнок якої ефектно поєднується з приглушеним тоном сірих колекцій підлогових покриттів.

Де купити паркетну дошку попелястого кольору в Україні?

Попелястий відтінок підлоги люблять дизайнери, власники квартир та офісних приміщень. Це універсальний відтінок, який з одного боку не акцентує на собі увагу, а з іншого боку. привносить у загальну атмосферу приміщення умиротворення та лаконічність. На попелястій паркетній дошці не видно пилу, тому матеріал можна назвати практичним.

В інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» представлена серія покриттів у сірому відтінку. Одні моделі зберігають чітко виражений дерев'яний малюнок, що підкреслює красу натуральної дошки. Інші серії ледь вловимий візерунок, який зливається з відтінком попелу

В асортименті паркетна дошка з Європи та України. Великий діапазон цін дозволяє підібрати матеріал під будь-який бюджет. У добірці ламінат завтовшки 13,5-20 мм. Захисне покриття дощок виконане лаком або олією. Попеляста палітра представлена паркетом із дуба.

Читати все