Паркетна дошка хакі

Від вибору відтінку для підлоги залежить сприйняття всього інтер'єру приміщення. Колір може візуально змінити геометрію та об'єм кімнати, вплинути на освітленість, а також задати настрій. Тому інтернет-магазин паркету «Світ Підлоги та Декору» пропонує покупцям велику палітру кольорів покриття для підлоги.

Паркетна дошка хакі є вишуканим відтінком натуральної деревини. Колекції в цьому кольорі мають характерну коричнево-зелену гамму. Поверхня такого паркету оздоблена чітким природним малюнком. Поєднання грубих прожилок та темно-зеленого відтінку вигідно виглядає у традиційних та класичних інтер'єрах.

Паркет у кольорі хакі увібрав усю красу зеленого та коричневого відтінку деревини. У такому інтер'єрі кожна людина почуватиметься затишно та комфортно. Матеріал добре поєднується з дерев'яними меблями. Такий варіант покриття можна сміливо використовувати для будинків із бруса.

Де купити якісний паркет у Києві?

Інтернет-магазин «Світ Підлоги та Декору» пропонує найкращий паркет від українських та європейських, азіатських виробників. Продукція перевірена часом і зарекомендувала себе як гарне і надійне покриття для підлоги. Купити паркетну дошку можна як для дому, так і для особистого кабінету та іншого простору. Натуральне дерево підвищує престижність приміщення, покращує інтер'єр, підкреслює високий смак власників.

Читати все