Темно-коричнева паркетна дошка

Паркетна дошка темно-коричневих відтінків вважається класикою. Спокійні тони натуральної деревини вписуються в інтер'єр житлових кімнат та робочих кабінетів. Такий паркет здатний надати приміщенню солідних і благородних ноток.

З якого дерева вибрати темно-коричневий паркет?

Темна паркетна дошка виготовляється як з деревини місцевих порід, так і з екзотичних дерев. Кожен варіант відрізняється красою природного малюнка та вишуканою текстурою. Деревина має певні властивості, які будуть доречними у конкретних умовах. Тому досить легко купити паркет темно-коричневого відтінку, що підходить для спальні, кухні або робочого кабінету.

Паркет із дуба у темно-коричневих кольорах виглядає розкішно. Це міцний і довговічний матеріал, стійкий до вологи, прямих сонячних променів. На такій підлозі не збиратиметься пил, а поверхня встоїть перед будь-якими механічними впливами. Темна паркетна дошка з горіха — це вибір аристократів. Матеріал зносостійкий, збереже свій неперевершений вигляд десятиліттями.

Екзотична гевея чудово переносить перепад температур у міжсезоння та високу вологість. Такий паркет можна стелити на кухні. Цей вибір ідеальний з погляду якості та виконання. Паркет з венге має неймовірно красивий малюнок та фактуру. Матеріал не підвладний плісняві та комахам.

Темна паркетна дошка в інтер'єрі виглядає оригінально та незалежно. Він підійде для класичних та сучасних інтер'єрів, наголосивши на вишуканому смаку власників.

Де купити темно-коричневу паркетну дошку?

Великий вибір паркету в Києві в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору». У каталозі ви знайдете українських, німецьких, фінських, австрійських, турецьких та інших виробників. Є якісні колекції підлогових покриттів за доступною ціною. На вартість впливають деревина, покриття, товщина дошки. Український паркет дешевший за західні аналоги, при цьому має гідну якість. Преміальні колекції ви знайдете серед покриттів виробництва Німеччина, Фінляндія, Угорщина.

Читати все