Темно-руда паркетна дошка

Для яких інтер'єрів підходить темно-рудий паркет?

Дизайнери рекомендують ретельно підбирати відтінок покриття для підлоги. Він повинен поєднуватися зі стінами, меблями, створювати гармонію та затишок у приміщенні. Обережно варто вибирати паркет рудого кольору. Темні відтінки, що йдуть у коньячний, виглядають благородно та вишукано, при цьому яскраві тони можуть вибиватися із загальної концепції.

Паркетна дошка темно-рудого кольору підійде для:

  • для інтер'єрів у зелених, коричневих, теракотових тонах, рекомендуємо підбирати теплі відтінки;
  • золотисті тони легко вписуються в будь-які стилі;
  • для яскравих гам шукайте парні елементи в інтер'єрі.

Якщо приміщення виконане у холодних відтінках, а також у малиновому та бардовому, то темно-рудий паркет краще приберегти для інших випадків. Якщо ви не любите перелічені палітри, можете сміливо використовувати помаранчеву дошку.

Де купити темно-руду паркетну дошку?

«Світ Підлоги та Декору» представляє багатий асортимент паркету в Києві. Провідні виробники покриття для підлоги за доступними цінами. Паркет виробництва Україна допоможе вкластися до бюджету, при цьому отримати гідну якість. Для поціновувачів дорогих покриттів колекції європейських та індонезійських виробників.

Вартість паркету залежить від виробника, товщини дошки, деревини. Всі покриття для підлоги, представлені в магазині, відповідають високій якості. Матеріал стійкий до перепаду температури, вологості. Це довговічні дошки, які підкреслять красу приміщення та прослужать роками.

Читати все