Бордова паркетна дошка

Чому варто вибрати паркетну дошку у бордовому кольорі?

Шляхетний бордовий колір паркетної дошки має друге ім'я — бургунді. Цей відтінок поєднує в собі гарний червоний та аристократичний коричневий. Залежно від переважання певної палітри, той чи інший підтон може посилюватися на загальному тлі.

Дизайнери інтер'єрів стверджують, що бордова підлога має розслаблюючий та заспокійливий ефект. Тому його можна стелити навіть у спальні. Шляхетний відтінок є символом багатства та достатку.

Гарний відтінок підкреслює естетику натуральної деревини. Планки паркету прикрашені природним малюнком, плавними лініями та незвичайними, але природними переходами. Паркетна дошка з дуба, гівеї, горіха у благородному коричневому відтінку з червоним підтоном розкриється у класичному та навіть сучасному інтер'єрі.

Темна дошка паркетна добре поєднується з білими, бежевими відтінками в інтер'єрі. Сині, чорні, чорні тони створюють у приміщенні класичну обстановку з елементами розкоші та шику. Красива підлога гратиме в будь-якому інтер'єрі, розкриваючи красу природних матеріалів.

Купити паркетну дошку у бордовому кольорі

Інтернет-магазин «Світ Підлоги та Декору» пропонує найкращі покриття для підлоги для всієї України. Бордова підлога в інтер'єрі може бути представлена паркетною дошкою. Вибрати ідеальний відтінок для дому ви зможете у шоу-румі у Києві. Ціни на метр паркету приємно здивують, адже в нашому каталозі зібрані колекції, які безпосередньо поставляються від виробника.

Купити паркетну дошку дуб можна онлайн. Зручний вибір за кольорами, виробниками та основними характеристиками. Доступні колекції та інших благородних матеріалів. У каталозі зібрана дошка від світлих до темних тонів, є вибілені моделі та планки з насиченим кольором.

Читати все