Коричнева паркетна дошка

Коричневий колір в інтер'єрі завжди асоціювався із розкішшю, багатством, успіхом. Його часто вибирають заможні люди. Також дерев'яний відтінок нагадує про природу, що заспокоює і знімає стрес. Саме тому коричнева паркетна дошка стала так популярна серед клієнтів інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору». Цей колір поєднує багату палітру відтінків, що дозволяє знайти покриття під свій смак або особливості інтер'єру.

Особливості коричневого паркету в інтер'єрі

Темні відтінки коричневої паркетної дошки краще використовувати там, де необхідно досягти затишку. Візуально така гама звужує простір. Тепла гама робить кімнату камернішою, тому їх краще використовувати в спальні. Якщо потрібно візуально розширити простір, варто купити коричневий паркет у світлих тонах.

Для робочого кабінету можна сміливо вибирати паркетну дошку насичених відтінків. Гамма сприяє концентрації уваги, підвищенню працездатності. Якісний паркет робить інтер'єр респектабельним, створюючи багатий вигляд та вишукану атмосферу. Інтер'єри в коричневих кольорах на роботі або вдома завжди позитивно сприймаються, палітра комфортна для інтелектуальної діяльності та відпочинку.

Ціни на паркетну дошку в Києві

Інтернет-магазин паркету «Світ Підлоги та Декору» пропонує широкий асортимент підлогових покриттів за доступною ціною. В асортименті продукція провідних виробників з України, Європи та Азії. Подані колекції розраховані на різний бюджет. Є дорогі серії паркетної дошки із Польщі, Туреччини, Естонії. Преміальний сегмент представлений паркетом із Німеччини, Індонезії та інших країн.

Великий вибір деревини. Паркетна дошка з дуба, гевеї, ясеня має великий попит у наших покупців. Клієнти цінують покриття для підлоги за високу якість, довговічність, стійкість до стирання. Натуральна дошка завжди виглядає красиво, презентабельно та дорого.

Читати все