Коралова паркетна дошка

123 
123 

Кораловий відтінок паркетної дошки привносить до приміщення яскравості та оригінальності. Таку підлогу підбирають до нейтральних стін, щоб зробити максимально гармонійним інтер'єр. Поєднання гарного відтінку з яскравими дерев'яними кільцями надає покриттю благородного шику. За допомогою такої статі можна підвищити респектабельність простих інтер'єрів у стилі мінімалізм. Кімната виглядатиме лаконічно, суворо, але при цьому матиме особливий шарм.

Кораловий паркет рекомендований для віталень, їдалень, холів. Стримані та приглушені відтінки покриття можна використовувати в спальні або дитячій. Такий кораловий відтінок поєднуватиметься зі світлими стінами, підкреслюючи спокійну атмосферу кімнати.

Недорогий паркет у Києві варто обирати лише перевірених виробників. У каталозі «Світ Підлоги та Декору» представлені бренди, які завоювали довіру спеціалістів та покупців. Серед українських та європейських виробників легко знайти коралові паркетні дошки. Для такого забарвлення підбирають паркетну дошку з дуба та ясеня.

Якщо ви шукаєте паркет за низькою ціною, то рекомендуємо звернути увагу на українських виробників. Ряд вітчизняних брендів створюють якісні колекції підлогових покриттів із дерева, які стійкі до стирання, зміни мікроклімату та високих навантажень.

Читати все