Біла паркетна дошка

12 
12 

На паркетну дошку білого кольору останнім часом зріс попит. Світлі відтінки покриття для підлоги асоціюються з почуттям комфорту і спокою. Білий колір вносить у приміщення рівновагу та гармонію. Дизайнери люблять використовувати світлу паркетну дошку як яскраве рішення, стилістичне рішення, експериментуючи з кольоровою гамою.

У чому перевага білої паркетної дошки?

Перед тим, як купити паркетну дошку у кольорі білий, варто ознайомитися з перевагами матеріалу:

  • Світлі відтінки візуально розширюють простір. Це ідеальний варіант для невеликих приміщень, а також кімнат з вікнами на північний бік, адже покриття не приховуватиме природне світло, що надходить у квартиру.
  • Покриття робить приміщення легким, заповненим повітрям. Такі кімнати не виглядають захаращеними та перевантаженими.
  • Біла підлога — це універсальне полотно для реалізації будь-якого творчого завдання. Таке тло можна використовувати для експериментів зі стилем. Ідеально підійде для приміщень у скандинавському стилі.
  • Поєднується з меблями будь-якого кольору. Можна сміливо використовувати яскраві стільці та столи або контрастні темні дивани. Світлі предмети на білій дошці будуть виглядати ніжно і вишукано.

Скільки коштує білий паркет у Києві?

Ціна на паркетну дошку білого кольору залежить від 3 параметрів: деревини, товщини верхнього шару та бренду. Екзотичні породи дерева коштують дорожче, ніж покриття для підлоги з дуба. У нашому інтернет-магазині покриття для підлоги ви можете купити паркетну дошку з дуба, клена, ясеня. Шляхетні натуральні відтінки підкреслять вишуканий інтер'єр.

Всі колекції, представлені в каталозі, виготовлені з натурального дерева. Білий паркет отримують шляхом обробки деревини спеціальними засобами, що змінюють колір покриття. Закріплюють ефект білим лаком чи олією.

Читати все