Світло-сіра паркетна дошка

1234 
1234 

Світло-сірий паркет — це модно, стильно та елегантно. Адже дизайнери люблять цей відтінок, адже він добре поєднується з іншими тонами, створюючи затишний, лаконічний простір для відпочинку та роботи.

Світло-сіра паркетна дошка не виглядатиме похмуро, якщо її правильно поєднувати з іншими предметами. Таке покриття для підлоги гармонійно сприймається з бежевими або кремовими стінами. Сіра підлога ідеально перегукується бузковими та блакитними відтінками. Паркетну дошку світло-сірого відтінку можна використовувати в стилі hi-tech, де переважають чорний, графіт і темно-сірий колір. Також такий варіант підійде і для світлих інтер'єрів у скандинавському стилі.

Сірий паркет буде гармонійно виглядати у вітальні, спальні або їдальні. Це той відтінок, який утихомирює і заспокоює. Якщо кімната невелика, то світлий паркет буде правильним рішенням. Такі відтінки візуально розширюють простір. Навіть при надлишку меблів кімната виглядатиме просторою і легкою.

Які ціни на світло-сірий паркет у Києві?

Вартість паркетної дошки в Україні залежить від трьох факторів: породи дерева, товщини матеріалу, країни та бренду виробника. Найдешевші колекції створені з дуба та ясена. Це міцна деревина, яка славиться довговічністю та стійкістю до зовнішніх факторів. Паркет з гевеї стійкий до стирання, стабільний до перепадів вологості та температури.

Ціни на паркет мають великий діапазон, завдяки чому матеріал можна підібрати під будь-який бюджет. У каталозі «Світ Підлоги та Декору» представлено покриття для підлоги з Європи та Азії. Є колекції, які виготовляють українські бренди. Світло-сірий паркет користується популярністю, тому виробники випускають його у різній товщині від 8,5 до 20 мм. Можна підібрати покриття з фаскою та без неї, а також одно- та багатосмуговий дизайн планки.

Читати все