Жовта паркетна дошка

123 
123 

Жовта паркетна дошка — красивий дерев'яний відтінок, який підкреслює благородний характер оздоблення підлоги та вишукане оформлення простору загалом. Тепла палітра підлогового покриття надає приміщенню відчуття домашнього тепла, затишку та комфорту.

Жовтий паркет відноситься до світлих відтінків, завдяки чому візуально розширює простір. Дизайнери рекомендують його використовувати в невеликих та середніх за розмірами приміщеннях, щоб створити відчуття легкості, легкості. Світлий відтінок деревини органічно вписується у сучасні інтер'єри квартир.

Паркетну дошку жовтого відтінку можна постелити у спальні з білими стінами та меблями. Теплий деревний тон зігріє простір, позбавить стерильності та холоду підібраної палітри. З жовтою підлогою добре поєднуються блакитні та сірі відтінки. Дизайнери використовують такі кольори, щоб поєднати сучасні та традиційні рішення в інтер'єрі.

Купити паркетну дошку жовтого кольору можна з дуба, клена, ясена та гевеї. Покриття відрізнятиметься теплою палітрою та красивим деревним візерунком. Золотисті тони без вкраплення рудих смуг є універсальними для підлоги. Сюди і паркет пісочного відтінку. Шляхетний матеріал із натуральної деревини цінних порід завжди виглядає вишукано та елегантно. Ціна на паркет буде відповідати високій якості, довговічності матеріалу. Таке покриття вистоє при перепадах температури та вологості, зберігаючи красу та вишуканість.

Читати все