Мідна паркетна дошка

Паркетна дошка мідного відтінку — це благородний колір для облаштування житлового та робочого приміщення. Його багатогранність приголомшує уяву, за що його так люблять дизайнери. За допомогою підтонів можна задати кімнаті певну атмосферу. Червоний колір дерев'яного покриття виглядає благородно та розкішно.

Теплий відтінок мідного паркету рекомендований для облаштування вітальні, холу, камінної. Дошка не буде перетягувати на себе всю увагу, підкреслить багате оформлення інтер'єру, зробить інтер'єр теплим і затишним. У такому приміщенні приємно відпочивати та приймати гостей.

М'які тони мідного паркету підходять для оформлення особистого кабінету та бібліотеки. Матеріал варто підбирати натуральних відтінків, що нагадують колір ягід, піску. Світла палітра є універсальною для будь-яких приміщень. Важливо грамотно поєднувати тон покриття для підлоги з навколишніми стінами і меблями. Для дитячої та спальні краще вибрати спокійні палітри мідної паркетної дошки. З кабінетом та вітальнею можна експериментувати, використовуючи меблі з червоного дерева.

Купити мідний паркет у Києві можна в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору». Дошки з дуба, клена та тику підкреслюють шляхетність покриття для підлоги. Ці породи дерева мають чудову фактуру, природні візерунки. Паркет із дуба витримує сезонні перепади температур та високу вологість.

Читати все