SPC плитка Grabo (Грабо), Угорщина

123 
123 
Винил Grabo в выставочном зале

Купити ПВХ-плитку «Grabo PlankIT» — в магазині «Світ Підлоги та Декору»

До вашої уваги видаються дуже цікаві моделі spc плитки PlankIT від угорського виробника Grabo. Ця колекція має чудові експлуатаційні характеристики і є одним з найкращих виборів для вас, ця пвх плитка не поступається якістю іншим моделям і з легкістю здивує вас своєю витонченістю. Плитку можна укладати не тільки в житлах, а й в освітніх, розважальних і навіть медичних закладах, оскільки spc плитка відома своєю екологічністю, практичністю та безліччю інших переваг, про які ми розповімо далі.

У плитки PlankIT присутній захисний шар, товщиною 0,55 см, який чудово захищає її від пошкоджень, стирань і перешкоджає ковзанню. Дизайн вищеописаної spc плитки відтворює натуральний колір деревини: від чорного та шоколадного до вибіленого світлого. Отже, вам не важко вибрати потрібну модель пвх плитки і використовувати її в своєму інтер'єрі, створеного в майже будь-якому стилі.

Переваги spc плитки PlankIT

  • Абсолютна вологостійкість.
  • Довговічність.
  • Зносостійкість.
  • Легкість під час монтажу.

Інші переваги

Крім того, сучасний вініл є досить теплим і приємним на дотик, він не піддається впливу мікроорганізмів, плісняви та різних шкідників. Через антистатичність поверхня плитки не електризується і довгий час не забруднюється. А однією з ключових особливостей та одночасно переваг вінілу є його хімічна інертність, тобто при попаданні хімічних компонентів не відбувається псування та виділення токсинів.

Читати все