SPC плитка Falquon (Фалькон), Німеччина

12 
12 
Вініл Falquon у виставковому залі

Німецька вінілова плитка Falquon відноситься до топових покриттів з інноваційним складом. При цьому у структурі колекцій відсутні небезпечні для здоров'я компоненти. Матеріал рекомендований для використання у житлових кімнатах, у тому числі дитячих. А 33 клас зносостійкості дозволяє вибрати матеріал для офісного кабінету або інших просторів із високою прохідністю.

Переваги SPC підлоги Falquon:

  • Стійкість до високої вологості. Всі моделі рекомендовані для використання у ванних кімнатах, кухнях.
  • Звукоізоляційні властивості. Покриття приглушує звуки ходьби, падіння предметів та інший шум у квартирі.
  • Захисний шар 0.5 мм, стійкий до стирання, вицвітання та появи подряпин.
  • Стійкість до перепадів температур. Вінілову плитку можна стелити на дачах, які опалюються нерегулярно. А також підійде для теплої підлоги.
  • Легкий монтаж. Замкова система з'єднання, яка дозволяє впоратися із укладанням плитки за кілька годин.
  • Стабільність плитки. Матеріал не змінюватиме своїх розмірів, форми незалежно від температури в приміщенні, відсутня усадка.

Виробник гарантує 25 років служби покриття для підлоги. Це чудова альтернатива лінолеуму та ламінату. Матеріал не залежить від температурного режиму, високої вологості та інших особливостей мікроклімату житлових та офісних приміщень.

Як вибрати та купити spc плитку Falquon?

Підібрати підлогові покриття для дому та бізнесу ви можете у Києві в магазині «Світ Підлоги та декору». На нашому сайті німецька марка Falquon у 9 відтінках. При цьому є моделі під дерево та під камінь. Натуральні кольори та якісний друк малюнка зроблять підлогу презентабельною для сучасного та класичного інтер'єру. На 3 кв. не повторюватиметься малюнок, що робить дизайн унікальним.

Читати все