SPC плитка Ado Floor (Адо Флоор), Туреччина

12 
12 
Вініл ADO у виставковому залі

Турецький бренд Ado Floor створює якісні сучасні покриття, які поєднують у собі практичність лінолеуму та красу ламінату. Вінілові підлоги від Адо Флоор — це синтетичний матеріал, який здобуває популярність в українських споживачів.

Чому варто купити SPC плитку Ado Floor?

Турецький виробник створює практичний, довговічний та зносостійкий матеріал для підлоги. Завдяки відповідним технічним характеристикам колекції рекомендовані для використання у приміщеннях житлового, комерційного та громадського призначення. Плитка має схожі ізоляційні властивості, що й лінолеум, при цьому більш щільна та міцна.

Плюси вінілової підлоги від Ado Floor:

  • Зносостійкість. Матеріал призначений для приміщення середнього рівня прохідності.
  • Довговічність. Виробник дає 25 років гарантії під час використання плитки в домашніх умовах.
  • Вологостійкість. Колекції призначені для ванних кімнат, кухонь, терас. Вінілова підлога не боїться вологого прибирання звичайними миючими засобами.

Дизайнерські рішення від Ado Floor

Родзинкою колекцій є максимально точне копіювання натуральних матеріалів. Декоративний шар повторює малюнок, колір та фактуру дерева або керамічної плитки. Завдяки такому вибору можна створити гарну підлогу у дизайнерському інтер'єрі за невеликі гроші. Широка палітра кольорів та кілька варіантів оформлення дозволяє підкреслити індивідуальність квартири, офісу, шоу-руму.

Купити вінілову плитку Ado Floor ви можете в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору». Зручний вибір підлогових матеріалів за характеристиками та кольорами. Доставка вінілової підлоги по всій Україні.

Читати все