Ламінат 10 мм

При виборі підлогового покриття виникає питання про візуальну складову та якість матеріалу. Поєднує в собі всі вимоги, які висувають покупці, дизайнери, ремонтні бригади, ламінат 10 мм. Цікаво, що таку товщину найчастіше вибирають європейські марки, забезпечуючи своєї продукції високу якість та довговічність експлуатації. Ламінат 10 мм у Києві представлений широким асортиментом відтінків, фактур. Покупець може купити покриття для підлоги для будь-якого типу приміщень.

Чому варто купити ламінат 10 мм?

Підлогове покриття, що імітує натуральне дерево, популярне серед власників квартир та будинків. Матеріал робить кімнати затишними та теплими. Ламінат використовують і офісах, комерційних приміщеннях. З ним простір стає стильним, престижним, виконаним зі смаком. Вибираючи матеріал, варто звертати увагу на технічні характеристики. Одна з них – mdash; це товщина.

Переваги ламінату 10 мм:

  • має хороші теплоізоляційні та звукопоглинаючі характеристики;
  • більш надійне змикання панелей, ніж у моделей із меншою товщиною;
  • нижче ризик утворення мікрощілин;
  • матеріал має гарну міцність;
  • можна монтувати поверх системи обігріву підлоги.

В основі багатошарового пирога ламінату знаходиться HDF-плита, яка має водостійку деревоволокнисту структуру. Від неї залежить товщина матеріалу та механічна міцність. На плиту наноситься декоративний шар, який імітує шляхетні породи дерева, натуральний камінь чи кераміку.

Вартість ламінату 10 мм у Києві

Ціна на ламінат 10 мм залежить від сукупності характеристик. Широкий діапазон дозволяє вибрати матеріал під ваш бюджет з урахуванням особливостей інтер'єру. При правильному монтажі та дотриманні рекомендацій виробника підлогове покриття може прослужити до 30 років, зберігаючи гарний естетичний вигляд та виправдовуючи фінансові вкладення. Серед колекцій з ламінатом 10 мм ви знайдете німецькі, австрійські, швейцарські та турецький марки, що завоювали довіру споживачів з усього світу.

Читати все