Ламінат під дерево

Особливості вибору ламінату під дерево

Популярними варіантами дизайну покриття є поверхня під дерево. Натуральні відтінки та малюнки легко вписати в сучасний та класичний інтер'єр. Приємний теплі тони покриття створюють відчуття затишку та домашнього тепла.

Ламінат підбирають дерево, відштовхуючись від загальної концепції інтер'єру:

  • для класичного стилю підлогу підбирають у поєднанні з дверима та меблями;
  • сучасному інтер'єрі можна грати з квітами, при цьому варто дослухатися рекомендацій дизайнера;
  • ламінат світле дерево практичніше, адже на ньому гірше видно пил і бруд, він не вимагає щоденного вологого прибирання;
  • строкате забарвлення здатне приховати дрібні недоліки покриття для підлоги;
  • глянсовий ламінат надає кімнаті легкого шику, робить приміщення візуально просторішим;
  • матовий ламінат створює теплу атмосферу у будинку.

Грамотно підбираючи відтінки, можна розширити простір, підняти стелі. Ламінат біле дерево красиво виглядає у світлих інтер'єрах, а також створює гарний контраст із темними меблями. Чорна підлога підійде для інтер'єрів із білими або яскравими стінами.

Де купити ламінат для дерев'яної підлоги?

Правильний вибір матеріалів — це запорука гарної статі. Щоб підлога прослужила довго, не стираючись, зберігаючи гарний дерев'яний малюнок, варто вибирати продукцію перевірених брендів. Саме такі виробники представлені в каталозі ламінату інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору».

Дерев'яний ламінат високо цінується завдяки гарному та благородному виконанню. Дизайн дозволяє імітувати дорожчу паркетну підлогу, при цьому створюючи затишок та стильне оформлення в будинку чи офісі за доступні гроші. Колекції виготовляють під дуб, горіх, клен, сосну та інші види порід. Шляхетний малюнок та відтінок повторюють з максимальною точністю.

Читати все