Ламінат широкий

Чому варто купувати широкий ламінат?

Широким ламінатом називають матеріал із шириною планок понад 30 см. Такі моделі вибирають для імітації кахельної плитки або широкої дерев'яної дошки. Така стать виглядає дорожче, розкішніше, підкреслює дизайнерський задум. Деякі виробники класифікують ламінат тільки на 2 категорії: вузький та широкий, тому в цьому випадку широкими моделями вважатимуться панелі від 20 см.

Товщина ламінату з широкою дошкою варіюється від 6 до 14 мм. Більшість колекцій має фаску, яка є декоративним елементом, при цьому підкреслює окремі планки. Невелике заглиблення розділяє полотно, що дозволяє імітувати інші матеріали. Вирізняють ламінат під квадратні плити або широку дерев'яну дошку.

Переваги широкого ламінату:

  • легко укладати, менше стиків, а значить — менше дефектів;
  • зносостійкий варіант покриття;
  • цілісний вигляд широкого ламінату під плитку;
  • візуально розширює простір, якщо правильно розташувати матеріал у приміщенні;
  • швидкий монтаж.

До недоліків відносять необхідність більш ретельної підготовки основи.

Де купити широкий ламінат в Україні?

У каталозі «Світ Підлоги та Декору» зібрані колекції від європейських та турецьких брендів. Тут є широкий ламінат із малюнком, під плитку та дерев'яну дошку. Великий вибір відтінків, що дає змогу знайти варіант під ваш інтер'єр. За допомогою покриття для підлоги легко створити дизайнерську обстановку у великому залі.

Інтернет магазин підлогових матеріалів доставляє продукцію по всій Україні. У каталозі легко вибрати і купити ламінат за класом навантаження, товщиною, наявністю фаски. Відібрано лише якісні та зносостійкі моделі, які прослужать довго. Ламінат підійде для дому та офісу, прикрашаючи особистий кабінет, вітальню та інші просторі приміщення. Міцний та зносостійкий ламінат 32-34 класу витримує щоденні навантаження, зберігаючи привабливий вигляд.

Читати все