Ламінат 1-но смуговий

При виборі покриття для підлоги важливу роль відіграє дизайн матеріалу. Сучасні технології дозволяють створити ламінат, що максимально точно імітує натуральне дерево. Такий матеріал візуально нагадує дощату підлогу або паркет, виглядає стильно та благородно, створює відчуття затишку та робить інтер'єр престижним.

Дерев'яний декор ламінату — один із найпопулярніших дизайнів для оформлення підлоги. Матеріал вирізняється красивим природним малюнком, натуральними відтінками. Найпопулярнішими форматами, що купуються для дому та офісу, є 1-смуговий ламінат. Продукція цієї категорії ідеально імітує масив дерева або паркетну дошку.

Купити 1-смужний ламінат варто для створення елегантного інтер'єру. У цьому оформленні підлога виглядає акуратно та однорідно. Такий формат популярний серед провідних виробників ламінату — австрійських, німецьких та швейцарських брендів. Ці марки відомі на весь світ та пропонують високоякісну продукцію.

1-смуговий ламінат у Києві можна підібрати 32 та 33 класи навантаження. Такі покриття підійдуть для кухні, спальні, вітальні. Матеріал є популярним для оформлення офісів, готелів, ресторанів та інших комерційних просторів. Красиво виглядають колекції з ламінату із 4 фасками. Такі серії максимально нагадують натуральну дошку чи ламінат.

Читати все