Ламінат вузький

У чому особливість вузького ламінату?

Ламіновані покриття на ринку будівельних та ремонтних матеріалів представлені у широкій різноманітності. Моделі відрізняються зовнішніми та технічними характеристиками. Один із важливих параметрів матеріалу є ширина планки. Є вузькі, стандартні, широкі панелі, які надають моделі індивідуального штриху.

До вузького ламінату відносять моделі, ширина планок яких не перевищує 15 см. Такий формат дозволяє імітувати паркетну дошку, зробивши оформлення підлоги вишуканим та благородним.

Плюси вузького ламінату:

  • оригінальний та нестандартний вид підлоги, можливість реалізувати дизайнерські задумки;
  • підходить для маленьких і вузьких приміщень, якщо правильно укласти матеріал кімната виглядатиме ширше;
  • універсальний варіант ламінату для вузького коридору та просторої кімнати;
  • більшість моделей мають 2 або 4-сторонню фаску, що робить покриття ще більш схожим на дерев'яну підлогу.

Вибираючи ламінат для дому чи офісу, враховуйте особливості приміщення. У великій залі вузькі планки можуть візуально загубитися, а ось у компактній кімнаті виглядатимуть вишукано та витончено.

Де купити вузький ламінат в Україні?

Ламінат з вузькою дошкою — це один із популярних варіантів для оформлення підлог у міській квартирі. Часто моделі вибирають для невеликих кімнат, нестандартних коридорів. Ламінат з вузькою планкою представлений в каталозі інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору». Великий вибір натуральних деревних відтінків для гарної підлоги. У шоу-румі ламінату в Києві ви можете порівняти моделі самостійно, вибравши варіант до смаку.

У колекції інтернет-магазину продукція європейських та турецьких виробників. У каталозі ви знайдете матеріали для підлоги за доступною ціною. Вартість матеріалу з вузькою планкою має схожу вартість з іншими форматами, адже розрахунок йде з квадратного метра покриття.

Читати все