Ламінат ялинка

1234 
1234 

Чому варто купити ламінат ялинку?

Натуральна дерев'яна підлога високо цінується у будь-які часи. Тому паркет вважається ознакою багатства, розкоші та домашнього затишку. Натуральні дерев'яні планки чудово виглядають в інтер'єрі квартири, заміського будинку, робочого кабінету. Але дозволити паркет можуть не всі. Це дорогий і вибагливий матеріал, що потребує великих вкладень та акуратної експлуатації.

Альтернативою класичному паркету є ламінат ялинкою. Таке покриття візуально імітує дерев'яну дошку, покладену планками під кутом. Візуально нагадує матеріал дерев'яні пластини. Виробники роблять покриття під дуб, горіх та інші шляхетні матеріали.

Ламінат французька ялинка — це недорогий аналог паркету, при цьому візуально матеріал не відрізняється від натурального. Ще кілька якісних переваг — простий монтаж, легкість заміни планок, прибирання з будь-якими миючими засобами. Ціна на ламінат ялинка нижча, ніж на паркетну дошку.

Де купити ламінат під паркет ялинку?

«Світ Підлоги та Декору» — інтернет-магазин якісних підлогових покриттів. У каталозі представлена паркетна дошка, ламінат, вінілова плитка та інші матеріали для фінішного оздоблення. Підібрано продукцію від провідних європейських та азіатських виробників, які зарекомендували себе як постачальників якісних та довговічних виробів.

Ламінат під ялинку представлений у кількох відтінках на вибір. Світла підлога — універсальний для будь-якого типу приміщень та стилю інтер'єру. Темний ламінат під паркет надасть приміщенню нотки вишуканості, зробить простір розкішним та презентабельним.

Представлені моделі доставляємо по всій Україні. У Києві ви можете ознайомитись з колекціями у шоу-румі. Допоможемо обрати довговічне та красиве покриття для підлоги в офіс та будинок.

Читати все