Ламінат 33 клас навантаження

Одним із найбільш затребуваних у споживача матеріалів для оздоблення підлоги є ламінат 33 клас навантаження. Це універсальний варіант, що застосовується як у житлових, так і комерційних приміщеннях, що проявив себе як довговічний, надійний, якісний.

Характеристики 33 класу ламінату

На сучасному ринку можна купити ламінат цього типу практично у кожного відомого виробника. При цьому різноманітність варіантів оформлення, конфігурацій, технічних показників вражає:

 • Ширина планки. Для оформлення приміщень будь-якої площі можна купити ламінат 33 класу вузький (до 15 см) або широкий (більше 18 см). Перший підійде для невеликих кімнат, другий вигідно підкреслить вільні просторі;
 • Товщина. Може становити 8-12 мм. Середній за ціною та щільністю ламінат 10 мм – оптимальний варіант для приміщень будь-якого призначення;
 • Дизайн. В асортименті брендів можна знайти як односмугові, так і багатосмугові планки, ламінат під дерево, плитку, з розташуванням окремих елементів ялинкою. Це дає можливість адаптувати покриття для підлоги під будь-яку конфігурацію, планування кімнати.
Ламінат 33 клас

Переваги та недоліки ламінату 33 класу

Серед переваг 33 класу ламінату необхідно відзначити:

 • Довговічність. За умови грамотного догляду оздоблення збереже цілісність та свіжість кольору не менше 10 років. Якщо вона укладена в приміщенні з невеликою прохідністю, цей термін можна збільшити вдвічі;
 • Стійкість до механічних навантажень у вигляді габаритних меблів, пошкоджень від підборів або падіння гострих предметів;
 • Хороші водовідштовхувальні показники. Планки матеріалу покриваються воском, завдяки чому вологостійкий ламінат може застосовуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю;
 • Просте встановлення з можливістю наступної заміни окремих елементів при їх пошкодженні;
 • Різноманітність способів оформлення, дизайнів, кольорів, розмірів.

Основна вада покриття в тому, що на ламінат 33 класу ціна досить висока. Однак витрачена сума у будь-якому випадку окупається за рахунок тривалого терміну служби покриття.

Коли варто купити ламінат 33 класу

Друга цифра у маркуванні матеріалу показує ступінь стійкості до механічних навантажень. Так ламінат 32 клас призначений переважно для приміщень з невеликою інтенсивністю експлуатації, 34 клас – для виробничих цехів, промислових площ.

Раціонально купити ламінат 33 класу в Києві для приміщень з наступними умовами експлуатації:

 • Велика прохідність людей.
 • Можливість потрапляння пилу, забруднень, вологи з вулиці.
 • Використання меблів на коліщатках, візках тощо
 • Механічне вплив від взуття (твердих підошв, гострих підборів).
Купити ламінат 33-го класу

Виходячи з цього списку, можна зробити висновок, що купити ламінат 33 клас варто для побутових приміщень кухні, ванної, передпокою, балкона і для комерційних площ магазинів, торгових центрів, конференц-залів, готельних номерів, ресторанів і т.д.

Як купити ламінат 33 класу в інтернет каталозі «Світ Підлоги та Декору»

Наш інтернет каталог ламінату обширний та різноманітний. На його сторінках можна знайти варіанти різного кольору, дизайну, стилю, вартості. Головне, що поєднує весь асортимент – висока якість виконання. В інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» представлений ламінат з Бельгії, Німеччини, Польщі, Франції, Туреччини від провідних виробників з відмінною репутацією.

Щоб купити ламінат 33 клас в Києві, можна звернутися за консультацією до нашого компетентного менеджера або заповнити форму на сайті. Безліч позицій асортименту реалізуються за акцією, що дозволяє суттєво заощадити на обробці підлоги.

Часті питання

Що означає ламінат 33 класу?

Це стійке до стирання та механічного впливу покриття для підлоги, призначене для обробки приміщень з високою інтенсивністю експлуатації.

Які переваги у ламінату 33 класу навантаження?

Відмінні особливості ламінату класу 33 полягають у підвищеній стійкості до механічних навантажень, стирання, впливу вологи, пошкоджень. Це дозволяє говорити про термін експлуатації близько 20 років.

 

Читати все