Вологостійкий ламінат

З моменту появи на ринку ламінат вологостійкий значно розширив сферу використання цього покриття. Раніше його необхідно було ретельно оберігати від контакту з водою і навіть вологе прибирання робити максимально акуратно. Тепер же купити ламінат стало можливим для приміщень з підвищеною вологістю та ризиком потрапляння води на поверхню підлоги.

Характеристики вологостійкого ламінату

 • Матеріал виготовлення. В основі облицювання деревоволокниста плита HDF високої щільності (близько 900 кг/м3). Зазвичай це ламінат 10 мм або товщиною 12 мм.
 • Склад просочення. Багато в чому вологостійкість ламінату залежить від додаткових компонентів. Серед них спеціальні смоли, що відштовхують вологу, антисептики, що блокують розвиток цвілі та грибка, гідрофобізатори.
 • Стійкість до навантажень. Вологостійке покриття – це зазвичай ламінат 32 клас як мінімум, тому що марки нижчих класів зносостійкості не випускаються зі спеціальним просоченням.
 • Можливість протистояти вологості. При цьому покриття захищене не тільки від пари, що містяться в повітрі, а й від прямого контакту з водою.
Ламінат вологостійкий

Важливо! Навіть якщо купити вологостійкий ламінат  максимальної щільності це не є гарантією абсолютного захисту від води. Зіткнення з рідиною більше 3-х годин може призвести до намокання та набухання планок. У цьому випадку вони не підлягають відновленню та потребують заміни.

Переваги та недоліки

Серед плюсів матеріалу зазначають:

 • Різноманітність асортименту. Практично весь ламінат з Бельгії, Німеччини, Франції та інших країн ЄС за умовчанням є вологостійким;
 • Доступна вартість. Ціна на вологостійкий ламінат у відомих виробників практично не перевищує ціну звичайних марок;
 • Широка сфера застосування, яка не обмежується умовами експлуатації покриття.

Серед недоліків важливо наголосити, що для тривалого безпосереднього контакту з водою покриття не підходить. Для цього необхідно вибирати спеціальні водостійкі марки.

Місця застосування вологостійкого ламінату

У будинках та квартирах вологостійкий ламінат – оптимальний варіант для обробки підлоги на кухні, у передпокої, на балконі або в прибудові. Комерційне застосування матеріалу також практично необмежене, оскільки він без проблем переносить контакт із забрудненим взуттям, на якому може залишатися сніг або дощова волога. Завдяки цьому його можна укладати на підлогу магазинів, закладів громадського харчування, офісів тощо.

Як підібрати вологостійкий ламінат?

У процесі покупки важливо звернути увагу на низку аспектів:

 1. Маркування. На упаковці товару має бути відповідна позначка у вигляді парасольки, краплі або напису Aqua.
 2. Надійність замкового з'єднання. Важливо купити ламінат вологостійкий з краями, покритими воском. Оброблені таким чином стики запобігають потраплянню води під покриття.
 3. Рівень витримуваного навантаження. Високоміцний ламінат 33 клас підійде для приміщень комерційного та житлового призначення з високою інтенсивністю експлуатації. Клас 32 є оптимальним для спальні, дитячої кімнати, а також невеликих магазинів або офісів з незначною прохідністю.
 4. Щільність плит HDF. Чим вона вища, тим краще матеріал переноситиме контакт з водою.
Купити вологостійкий ламінат

Купити вологостійкий ламінат в інтернет каталозі «Світ Підлоги та Декору»

Щоб купити ламінат вологостійкий в Києві за розумною ціною і з оперативною доставкою, необхідно вивчити пропозиції нашого інтернет каталогу. На його сторінках представлені найбільш популярні в даний час зразки від надійних європейських виробників.

У нас можна купити ламінат під дерево у широкій кольоровій гамі відтінків, різноманітності стильового оформлення та дизайну планок, що дозволить придбати ідеальний варіант для будь-якого за площею , планування приміщення. Підібрати оптимально потрібну акційну пропозицію допоможуть наші кваліфіковані професійні менеджери.

Часті питання

Як вибрати вологостійкий ламінат?

При покупці важливо звернути увагу на такі показники, як щільність плит ДВЛ, коефіцієнт набухання, клас навантаження та наявність воскового шару на замковому з'єднанні. Також необхідно переконатися, що упаковка промаркована відповідним значком у вигляді краплі, парасольки або написом Aqua.

Де застосовують вологостійкий ламінат?

Раціонально купити вологостійкий ламінат в кімнати з підвищеною вологістю: кухня, передпокій, санвузол і т.д. Також його застосування виправдане у комерційних приміщеннях, в яких можливе попадання вологи з вулиці.

 

Читати все