Рельєфний ламінат

Чому варто купити ламінат із рельєфною поверхнею?

Еталоном гарної підлоги є паркетна дошка, мармурові плити або кахельна плитка. Але не завжди зручно використовувати саме їх. В одних випадках — це дорого, в інших — матеріал не відповідає бажаним характеристикам, наприклад, має холодну поверхню або чутливий до перепадів температур.

Виробники ламінату вдосконалюють матеріал з технічного та візуального боку, пропонуючи клієнтам ідеальне покриття. Планки можуть імітувати дерев'яну дошку або кахельну підлогу, прикрашаючи інтер'єр вітальні або робочого кабінету. Максимальної схожості досягають шляхом точної передачі малюнка та фактури. Зображення переносять завдяки високоточному друку, а ось природні жилки деревини та краї плитки передають за допомогою рельєфного ламінату.

Завдяки такому виду обробки планки можна купити ламінат:

  • під дерево;
  • камінь;
  • кахельну плитку.

Поверхня максимально точно копіюватиме інший матеріал, зберігаючи всю красу деревини, каменю, кераміки. Рельєфна фактура передає зернистість, шорсткість поверхні, повторює тріщини та інші особливості натурального покриття для підлоги.

Купити рельєфний ламінат у Києві

«Світ Підлоги та Декору» пропонує ламінат із 8 країн світу. Для каталогу відібрано лише міцний ламінат 32-34 класу навантаження, який підійде для житлових та комерційних приміщень. Понад 20 відтінків дерев'яних, керамічних та кам'яних поверхонь.

Усі моделі ламінату стійкі до стирання. По них зручно ходити босоніж і у взутті. Поверхню легко мити за допомогою побутових засобів. Ряд моделей є вологостійкими, що дозволяє їх стелити на кухні та у ванній. Ламінат в Україні — це доступний спосіб зробити підлогу красивою, довговічною та комфортною для життя та роботи.

Читати все