Водостійкий ламінат

Ще нещодавно фахівці з ремонтів рекомендували купити ламінат як покриття для підлоги виключно для приміщень з нормальною вологістю. Проте розвиток технологій виробництва оздоблювальних матеріалів дозволило розширити сферу його застосування. В даний час практично кожен виробник включив до свого асортименту водостійкий ламінат, здатний тривалий час витримувати не тільки підвищену вологість у приміщенні, але і безпосередній контакт з водою.

Водостійкий ламінат

Характеристики водостійкого ламінату

 • товщина 8-12 мм;
 • 100-відсоткова водостійкість;
 • клас зносостійкості - найчастіше це ламінат 32 клас або 33 клас для житлових та комерційних приміщень із середньою інтенсивністю експлуатації;
 • антиковзна поверхня;
 • можливість встановлення на систему опалення «тепла підлога»;
 • посилені замкові з'єднання.

Переваги та недоліки

Купити водостійкий ламінат для облаштування покриття для підлоги це отримати масу плюсів в процесі експлуатації:

 • збереження цілісності навіть після контакту з гарячою водою;
 • підвищені показники зносостійкості, особливо це відрізняє ламінат 33 клас, популярний у споживача;
 • довговічність (не менше 20 років);
 • відмінна шумоізоляція;
 • мінімальна теплопровідність, що забезпечує збереження тепла у приміщенні.

Важливо! Основним недоліком покриття є ціни на водостійкий ламінат, які вищі, ніж на колекції зі стандартними характеристиками. Тому придбати водонепроникний матеріал доцільно для особливих умов експлуатації, пов'язаних з безпосереднім контактом з водою.

Місця застосування водостійкого ламінату

Якщо вологостійкий ламінат підходить для кімнат з підвищеною вологістю, то водостійкий аналог доцільно застосовувати в максимально вологих приміщеннях таких, як сауна, басейн, ванна, лазня і т.д. Крім того, він потрібний для неопалюваних просторів, типу балконів, прибудов, передпокоїв, які додатково піддаються впливу вуличного пилу, бруду, опадів. Відмінно підійде водостійкий ламінат для кухні, де велика можливість пролити воду або іншу рідину на підлогу.

Відмінності водостійкого ламінату від звичайного

Особливі характеристики цього покриття забезпечує спеціально розроблена структура, що складається з низки шарів:

 • Водовідштовхувальна підкладка як нижній шар.
 • Плита з полівінілхлориду з повітряними порожнинами, несприйнятлива до дії води. Її наявність – основна відмінна характеристика водостійкого ламінату, так як основу інших різновидів складає плита ДВЛ.
 • Декоративний шар, що імітує текстуру дерева, плитки та ін.
 • Антиковзне, водонепроникне верхнє покриття.

Особлива увага під час виробництва матеріалу приділяється обробці стиків між планками. Вони просочуються восковою мастикою, яка має нульове вологопоглинання.

Водостійкий ламінат

Купити водостійкий ламінат в інтернет каталозі «Світ Підлоги та Декору»

Максимально вигідно купити водостійкий ламінат в Києві можна в нашому інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору», де він представлений у широкій різноманітності марок, колекцій, дизайнів та колірних рішень. Кваліфікований менеджер допоможе підібрати оптимальний за стилем оформлення, товщиною, рельєфом поверхні варіант. Виробляє представлений на сторінках нашого каталогу ламінат Німеччина, Бельгія, Франція, Польща, Австрія та інші країни, продукція яких вважається еталоном бездоганного якості та надійності у всьому світі.

Часті питання

Як вибрати водостійкий ламінат?

Щоб правильно вибрати та купити водостійкий ламінат, необхідно орієнтуватися на маркування товару. На упаковці зазвичай вказуються спеціальні символи (парасолька, крапля) або є написи (Waterresist, Aquastop та ін.). Важливо звернути увагу на матеріал основи. Полівінілхлорид позначається як ПВХ або ПВХ.

Де застосовують водостійкий ламінат?

Сфера використання поширюється на вологі, а також неопалювані приміщення: сауна, ванна кімната, передпокій, балкон, санвузли тощо.

 

Читати все