Матовий ламінат

Сучасний ламінат виготовляють для дому та офісу. До покриття підлоги висувають високі вимоги, серед яких — якість, довговічність та бездоганний зовнішній вигляд. Виробники випускають ламінат із матовою або глянсовою поверхнею. Перший варіант вибирають для класичних інтер'єрів, а другий – для сучасних.

Чому варто вибрати матовий ламінат?

Матову підлогу підбирають для приміщень із великою прохідністю. Поверхня відчуває високі навантаження, що неминуче веде до стирання та появи подряпин. Саме матова поверхня приховує такі дефекти, залишаючи підлогу бездоганною.

Переваги матового ламінату:

  • Висока міцність. Моделі відрізняються зносостійкістю завдяки спеціальній обробці панелей. Поверхня витримує механічні навантаження, вагу меблів, підвищену прохідність приміщення.
  • Гарний вигляд. Рельєфна поверхня робить матеріал максимально схожим на натуральну деревину.
  • Безпека. Поверхня матового ламінату не ковзає. Нею безпечно ходити навіть після вологого прибирання.
  • Універсальність декору. Для матової підлоги легко підібрати будь-який малюнок та фактуру, реалізуючи дизайнерський підхід в оформленні інтер'єру.

Де купити матовий ламінат в Україні?

Матова підлога універсальна в інтер'єрі будинку або офісу. Це класичний варіант, який гарно виглядає на кухні, в спальні та робочому кабінеті. За матеріалом легко доглядати, не боячись подряпин та розлучень. Нековзний ламінат зробить приміщення безпечним навіть після миття підлоги.

Підібрати ламінат під дуб, горіх або плитку ви можете в «Світ Підлоги та Декору». Каталог покриттів для підлоги в Україні представляє якісні матеріали з Європи та Азії. Моделі зроблять підлогу міцною, комфортною для ходіння. Красива фактура та малюнок наповнять приміщення затишком та теплом.

Замовити ламінат з матовою поверхнею варто в «Світ Підлоги та Декору». Доставимо колекцію, що сподобалася, у ваше місто.

Читати все