Гладкий ламинат

Ламінат з гладкою поверхнею — одна з найпопулярніших фактур підлогового покриття. Рівна поверхня з ідеальною лінією наголошує на красі приміщення. Часто такі моделі мають глянцевий блиск, що надає інтер'єру шику.

У яких випадках варто купити гладкий ламінат?

Гладка поверхня підлоги наголошує на дизайнерському підході, сучасності обстановки. Але варто пам'ятати, що такий варіант обробки не завжди є актуальним для приміщення. Гладкий ламінат має додатковий акриловий шар, який робить матеріал ще міцнішим. Але завдяки глянцевій структурі матеріал легко покривається незначними подряпинами, які можуть зіпсувати зовнішній вигляд колекції.

Ось тому гладкий ламінат вибирають для дому, а не комерційних приміщень. В цьому випадку навантаження на підлогу буде меншим. У кімнаті не повинно бути меблів, які часто пересуватиму на коліщатках. Додатковий блиск робить приміщення світлим, яскравим, збільшує візуальний простір. Гладкий ламінат варто купити для невеликих кімнат, щоб грамотно наголосити на красі інтер'єру.

Гладкий ламінат у кімнату підбирають там, де найменше вологості. Інакше поверхня ковзатиме, що може призвести до травм. Тому такий варіант не бажаний на кухні або у ванній.

Де купити гладкий ламінат у Києві?

Інтернет-магазин «Світ Підлоги та Декору» відкриває різноманітність підлогових покриттів. Ви можете вибрати ламінат під плитку чи дерево з гладкою поверхнею. На такому матеріалі добре видно малюнок декору, що посилює красу матеріалу. За своєю структурою цей варіант покриття не відрізняється від матових колекцій.

Ціна на глянцевий ламінат у Києві відповідає високій якості та екологічності. Ви зможете вибрати надійне, довговічне та дизайнерське покриття з доставкою по всій Україні.

Читати все