Шпалери Sirpi (Сірпі), Італія

Італійська компанія SIRPI протягом багатьох років залишається одним із провідних світових виробників якісних настінних шпалер. Засноване ще наприкінці позаминулого століття, це скромне сімейне підприємство виросло до масштабів великого гравця на міжнародному ринку будівельних матеріалів, що взяв за основу постійний контроль якості продукції, що випускається. В даний час шпалери Sirpi можна назвати еталоном сучасних настінних покриттів. Шпалери фірми Sirpi можна зустріти в магазинах західної та східної Європи, а також в Україні, на частку якої припадає до 10% загального обсягу експортної продукції компанії.

Види шпалер від Sirpi

Левова частка виробничих потужностей компанії Sirpi посідає виготовлення вінілових шпалер. Вінілові італійські шпалери Сірпі випускаються як з шовкографією, що вже полюбилася всім, так і з глибоким тисненням по вінілу – новою технологією, запровадженою у виробництво порівняно недавно. Секрет цієї технології полягає в нанесенні щільнішого верхнього шару вінілу з наступним глибоким нанесенням рельєфу, що дозволяє імітувати практично будь-який тип поверхні. Завдяки цьому шпалери Sirpi стали такими популярними серед дизайнерів, які прагнуть створити внутрішню обробку приміщень, максимально схожу на натуральну.

У нашому магазині шукайте шпалери від Сірпі

Каталог шпалер Sipi представлений трьома основними типами рулонів: шириною 53, 70 і 100 см. Нові стандарти широких рулонів завоювали неабияку популярність, тому що їх обклеювання відбувається набагато швидше і з меншою кількістю стиків. Дивлячись на стильні та сучасні шпалери Sirpi, Київ, який звик до розкоші великого міста, просто не може встояти від покупки. Тепер шпалери Сірпі купити можна і в нашому інтернет магазині, де ви можете не тільки вибрати колекцію, яка найбільше сподобалася, але і зробити замовлення, не виходячи з дому.

Основні переваги шпалер Sirpi

Виробник італійських шпалер Sirpi — фабрика Societa Italiana Rivestimenti Per Interni (SIRPI &andquo; «Італійське товариство Внутрішні покриття»), — випускає сьогодні шпалери з різних матеріалів, але значну частку в асортименті продукції займають вінілові настінні покриття. На сьогоднішній день шпалери Сірпі входять до кращих оздоблювальних матеріалів середнього цінового сегменту. Таку їхню популярність на світовому ринку забезпечують такі переваги:

  • висока міцність і практичність: більшість шпалер цього бренду добре чистяться та миються, а також легко знімаються з поверхні;
  • гарна якість малюнка: для його нанесення використовується відразу чотири найсучасніші технології;
  • широкі можливості вибору декорів та кольорів: від класичних до нестандартних, креативних дизайнів (за один рік компанія випускає 5 нових колекцій);
  • тривалий термін експлуатації: на 3-5 років довше, ніж у аналогічних шпалер.

Придбати італійські шпалери для стін Sirpi у Києві за ціною, найбільш привабливою та доступною, можна у нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку купленого товару по всій Україні.

Читати все