Шпалери Khroma (Хрома), Бельгія

Виробництво шпалер, започатковане сімейним підрядом родини Guy Masureel, призвело до створення унікальної колекції, яка дарує тепло та затишок домашнього вогнища. Підтримуючи ідею створення стінних покриттів із текстилю, з натуральних матеріалів, сім'я Guy Masureel у 1850 році вирішує випускати флізелінові шпалери, поєднуючи їх із лляними та бавовняними тканинами. Тому бельгійські шпалери Khroma – знак міцності та екологічності. Перевага флізеліну було віддано на тій підставі, що він дозволяє створити шпалери з шовковистим блиском і бархатистою поверхнею. Адже шпалери Khroma ще називають безворсовими килимами.

Фламандські художники подарували покупцям вироби, що відповідають найвишуканішому смаку.

Відмінні переваги бельгійських шпалер

Використання натуральних волокон: льону, бавовни, шовку, вовни з додаванням вкраплень кольору срібла та золота, призвело до створення шпалер часів середньовіччя. Шпалери колекції Khroma можна розглядати як фрески, мозаїку або вітражі. Бельгійці пишаються своїм брендом, на честь нього навіть влаштовують свято. Площі Гран Пляс раз на 2 роки стає величезним малюнком з живих кольорів, що імітують шпалери Khroma.

Практичність красі не перешкода

Різноманітність стилів від класики до ультрасучасних відображає каталог шпалер Khroma. Кожна колекція унікальна,   тільки їй властивим орнаментом і кожна колекція має знак якості. Спеціальні розчини, якими обробляються поверхні, для захисту від вигоряння не містять шкідливих для здоров'я людини, розчинників. Міцна основа шпалер здатна утримувати тепло та створювати звукоізоляцію. Спеціальний склад, що покриває шпалери, відштовхує від поверхні бруд та пил. Для підтримки шпалер у чистоті достатньо двічі на рік пройтися пилососом.

Все це гарантує надійне використання шпалер клієнтам, які вирішили купити Крома.  І не треба довго шукати, шпалери Khroma Київ пропонує на сайті Інтернет магазину «Світ Підлоги та Декору».

Дизайнерські шпалери Khroma в онлайн-маркеті «Світ Підлоги та Декору»

Виробник шпалер Хрому — компанія Masureel Edition із Бельгії, — віддаючи перевагу екологічно чистим матеріалам і приділяючи увагу якості, постійно дбає про оновлення своїх колекцій. За допомогою спеціальних технологій нанесення малюнка на бельгійській фабриці шпалер сім'ї Мазюрель навчилися віртуозно поводитися з фарбами на водній основі, створюючи найтонші, красиві та витончені візерунки з об'ємною фактурою на поверхні флізеліну, в тому числі:

  • майстерні імітації текстур різних природних матеріалів та їх гармонійне поєднання (наприклад, каменю з текстилем або металу з деревом);
  • рослинні сюжети з чарівним переплетенням гілок, ліан та трави;
  • геометричні орнаменти, а також їх поєднання із флористичними мотивами;
  • класичні настінні візерунки;
  • абстрактних малюнків.

У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете шпалери Хрома з нових популярних колекцій: Akina, Podium, Bruggia, Serenade та інших, з широким вибором варіантів для створення різноманітного інтер'єру.

У нас можна купити шпалери Khroma у Києві за найдемократичнішою ціною з доставкою по всій Україні.

Читати все