Шпалери Limonta (Лимонта), Італія

Якщо ви хочете зробити дивовижний та неповторний дизайн свого будинку, але не знаєте з чого почати – почніть із вибору шпалер. Саме через стіни ви з легкістю можете виявити свої творчі навички та індивідуальність. Вибираючи шпалери, ми відразу ж задаємо напрямок стилю всього приміщення. Для того, щоб ваш ремонт був не тільки стильним, а й надійним, ми рекомендуємо придивитися до всесвітньо відомого бренду Лімонта.

Limonta Group – це відома італійська компанія, яка вже протягом 120 років випускає текстиль та понад 90 років займається виробництвом високоякісних шпалер. Саме цій фабриці світ завдячує появою перших шпалер, що миються. Ця найстаріша фабрика вже протягом цілого століття є лідером на ринку не тільки у своїй країні, а й у світі. За весь час існування вони створили сотні різних колекцій, у яких ви можете знайти класичні, стилізовані, з різноманітними геометричними візерунками, етнічні, з рослинним орнаментом та багато інших.

Шпалери Лімонта

Якщо ви вирішили купити шпалери Limonta в Києві або в іншому населеному пункті нашої країни, то знайте, що ви купуєте найкраще. Кожні екземпляр вирізняється своєю індивідуальністю та цікавим орнаментом, який не залишить нікого байдужим. При створенні колекцій працюють лише найкращі дизайнери, які вколюють у свої твори не тільки свою майстерність, а й душу.

Вся продукція цього напряму виготовляється з екологічно чистих матеріалів, якість яких підтверджують європейські сертифікати, які гарантують повну безпеку для вашого здоров'я. Вся продукція на фабриці випускається на паперовій чи флізеліновій основі. Ви можете придбати як стандартну ширину, так і подвійну. Важливою позитивною якістю цієї продукції є те, що всі шпалери досить легко клеяться і надалі не потребують додаткового догляду. Завдяки підвищеній щільності, вони не піддаються усадці, не деформуються і зберігають свій первозданний вид на довгі роки. До того ж, оскільки вони миють і не бояться вологи, їх сміливо можна клеїти у ванній або кухні.

Де придбати шпалери Лімонта?

Якщо ви хочете купити шпалери Лімонта в Україні за вигідною ціною, то в цьому вам допоможе інтернет-магазин «Світ Підлоги та Декору». У нашому магазині представлено широкий асортимент різноманітних будівельних матеріалів. Крім того, у нас ви зможете отримати індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші досвідчені консультанти допоможуть вам підібрати все, що потрібно, для того, щоб зробити ваш будинок ідеальним.

Читати все